Lang Yarns Jawoll Sage

  • Zachte, duurzame sokkenwol met versteviging.
  • 75% Virgin wool, 25% Nylon.
  • Perfect voor sokken, baby- & accessoires.
  • Luxueuze uitstraling in de kleur Sage.
Adviesprijs: € 4,95
€ 4,25

Op voorraad

bol(len)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel
Omschrijving

Droom je van het perfecte project dat zowel duurzaam als heerlijk zacht is? Met de Lang Yarns Jawoll Sage creëer je tijdloze stukken die comfort en kwaliteit uitstralen. Soepelheid: 4/5. Lang Yarns Jawoll Sage combineert de veerkracht van Corriedale wol met de sterkte van nylon, wat resulteert in een garen met een prachtige valling en voldoende structuur om je projecten vormvast te houden.

Lang Yarns Jawoll Sage – De Patagonische Zachtheid in Sage!

Laat je verleiden door de ongeëvenaarde kwaliteit van Lang Yarns Jawoll Sage. Deze klassieker onder de sokkenwol is vervaardigd uit de fijnste Corriedale wol, afkomstig van schapen uit het wilde Patagonië. Met een vezeldiameter van slechts 25 micron voelt de wol uitzonderlijk zacht aan op de huid, wat het perfect maakt voor babykleding en delicate accessoires. De unieke mix van 75% Virgin wool (Superwash) en 25% Nylon zorgt voor een duurzaam, vormvast en pilling-resistent garen dat heerlijk breit en haakt en prachtige, gelijkmatige steken oplevert.

Creëer met de Diepe Tinten van Sage

De prachtige Sage kleur van Jawoll brengt een rustgevende en natuurlijke elegantie in al jouw creaties. Deze veelzijdige tint is ideaal voor het breien van tijdloze sokken, fijne sjaaltjes of zachte babydekentjes. De verfijnde Corriedale wol neemt de kleur briljant op, waardoor de Sage tint diep en levendig is. Combineer het met neutrale crèmetinten voor een subtiel effect, of met aardse bruin- en groentinten om de natuurlijke charme te benadrukken. Jouw handgemaakte stukken krijgen met deze kleur een luxe en ambachtelijke uitstraling.

Lang Yarns’ tip voor Jawoll Sage:

📌 Voor optimale resultaten met Lang Yarns Jawoll Sage adviseren we breinaalden van 2.5 tot 3.5 mm. De steekverhouding is 30 steken en 41 naalden voor 10 x 10 cm. Experimenteer altijd even met een proeflapje om de perfecte spanning voor jouw project te vinden. Vergeet niet het meegeleverde verstevigingsgaren te gebruiken voor hielen en tenen van je sokken, voor extra lange levensduur!

6 redenen om Jawoll Sage te proberen:

  • Superwash kwaliteit: Eenvoudig te onderhouden en wasbaar op 40 graden.
  • Inclusief verstevigingsgaren: Verlengt de levensduur van je zelfgebreide sokken.
  • Zachte Corriedale wol: Heerlijk comfortabel voor zelfs de meest gevoelige huid.
  • Duurzaam & vormvast: De nylonmix zorgt voor extra sterkte en behoud van pasvorm.
  • Perfect voor babykleding: Zachtheid en fijne vezels ideaal voor de kleinsten.
  • Pilling-resistent: Houdt jouw creaties langer mooi en vrij van pluisjes.

Gun jezelf het plezier van werken met de superieure kwaliteit van Lang Yarns Jawoll Sage en zie jouw creaties tot leven komen.

Meer informatie
Artikelcode
LY83-0191
EAN code
7611862304996
Merk Lang Yarns
Nylon (%) 25
Wol (%) 75
Breinaald dikte 2.5 mm, 3.0 mm, 3.5 mm
Wolsoort Babywol, Breiwol, Haakgarens, Sjaaltjeswol, Sokkenwol
Steekverhouding 10 x 10 cm: 30 steken x 41 naalden
Verpakkingsaantal ca: 50 gram = ca 210 meter
Veel gebruikt voor o.a. Accessoires, Baby
Wasvoorschrift Wasvoorschrift - Wassen Wasvoorschrift - Strijken Wasvoorschrift - Stomen Wasvoorschrift - Drogen Wasvoorschrift - Bleken
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Lang Yarns Jawoll Sage
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

Lang Yarns Jawoll Sage

Lang Yarns Jawoll Sage

Adviesprijs: € 4,95
€ 4,25