Lang Yarns Jawoll Camel

  • Rolls-Royce onder sokkenwol!
  • 75% Wol, 25% Nylon (Superwash)
  • Inclusief verstevigingsgaren
  • Perfect voor sokken en babykleding
Adviesprijs: € 4,95
€ 4,25

Op voorraad

bol(len)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel
Omschrijving

Droom je van heerlijk zachte sokken, of een comfortabel babydekentje dat generaties lang meegaat? Dan is de Lang Yarns Jawoll Camel precies wat je zoekt! Dit beproefde klassieke sokkenwol is dé Rolls-Royce onder de garens, geliefd om zijn ongeëvenaarde zachtheid, duurzaamheid en luxueuze uitstraling. Ideaal voor projecten die intensief gebruikt worden en waar comfort voorop staat. Soepelheid: 4/5. Door de fijne vezelstructuur van de Corriedale wol en de toevoeging van nylon heeft dit garen een prachtige, soepele valling. Het resultaat is een comfortabel kledingstuk dat mooi valt en heerlijk draagt.

Lang Yarns Jawoll Camel: Wol van wereldklasse

De buitengewone kwaliteit van Lang Yarns Jawoll Camel begint bij de bron: exclusieve Corriedale-schapen uit het ongerepte Chileense Patagonië. Alleen de allerbeste delen van de vacht, met een vezeldikte van slechts 25 micron, worden geselecteerd. Dit maakt het garen uitzonderlijk zacht en comfortabel tegen de huid, perfect voor zelfs de meest gevoelige huidjes. Dankzij de natuurlijke leefomgeving van de schapen is de wol van nature wit en heeft een vezellengte van 10 cm, wat zorgt voor briljante kleurvastheid en een uitstekende weerstand tegen pilling. De combinatie van 75% zuivere scheerwol (Superwash) en 25% nylon garandeert niet alleen comfort, maar ook een ongekende slijtvastheid. Dit garen is uitermate geschikt voor duurzame sokken, warme sjaals, delicate babykleding en stijlvolle herenaccessoires.

Tijdloze elegantie in Lang Yarns Jawoll Camel

De prachtige `Camel`-kleur van Lang Yarns Jawoll Camel is een tijdloze keuze die warmte en elegantie uitstraalt. Deze veelzijdige tint is perfect voor zowel klassieke als moderne projecten en vormt een prachtige basis die moeiteloos te combineren is met andere kleuren en texturen. Creëer verfijnde kledingstukken of accessoires die jarenlang meegaan en hun luxueuze uitstraling behouden. Elk project gebreid of gehaakt met Jawoll Camel voelt als een omhelzing van pure luxe, met de zekerheid van een duurzaam en pilling-resistent resultaat. De superieure kwaliteit van de vezels garandeert dat je creaties niet alleen mooi zijn, maar ook uitzonderlijk comfortabel en functioneel.

Lang Yarns’ tip voor Lang Yarns Jawoll Camel:

📌 Voor dit fijne sokken- en babygaren adviseren we een breinaald van 2.5 tot 3.5 mm. Voor sokken kun je vaak de fijnere naalden gebruiken, voor babykleding kun je iets flexibeler zijn. Experimenteer altijd even met een proeflapje om de perfecte spanning voor jouw project te vinden. En vergeet niet: elke bol Jawoll bevat een klosje verstevigingsgaren, ideaal voor hielen en tenen om de levensduur van je sokken te verlengen!

6 redenen om Lang Yarns Jawoll Camel te proberen:

  • Uitzonderlijke zachtheid: Gemaakt van 25 micron fijne Corriedale wol voor optimaal comfort.
  • Sublieme duurzaamheid: De toevoeging van nylon en de superwash behandeling zorgen voor slijtvaste creaties.
  • Pilling-resistent: Dankzij de lange, sterke vezels behoudt je project zijn prachtige uitstraling.
  • Inclusief verstevigingsgaren: Extra klosje voor duurzame hielen en tenen van je sokken.
  • Veelzijdig inzetbaar: Perfect voor sokken, babykleding, sjaals en herenaccessoires.
  • Eenvoudig te onderhouden: Machinewasbaar op 40 graden fijne was (gebruik wolwasmiddel, geen wasverzachter).

Kies voor de beproefde kwaliteit en het comfort van Lang Yarns Jawoll Camel en creëer projecten waar je keer op keer van zult genieten!

Meer informatie
Artikelcode
LY83-0339
EAN code
7611862203831
Merk Lang Yarns
Nylon (%) 25
Wol (%) 75
Breinaald dikte 2.5 mm, 3.0 mm, 3.5 mm
Wolsoort Babywol, Breiwol, Haakgarens, Sjaaltjeswol, Sokkenwol
Steekverhouding 10 x 10 cm: 30 steken x 41 naalden
Verpakkingsaantal ca: 50 gram = ca 210 meter
Veel gebruikt voor o.a. Accessoires, Baby
Wasvoorschrift Wasvoorschrift - Wassen Wasvoorschrift - Strijken Wasvoorschrift - Stomen Wasvoorschrift - Drogen Wasvoorschrift - Bleken
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Lang Yarns Jawoll Camel
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

Lang Yarns Jawoll Camel

Lang Yarns Jawoll Camel

Adviesprijs: € 4,95
€ 4,25