Lang Yarns Jawoll Anthrazit/Écru Mouliné
- Uitmuntend zacht en duurzaam sokkengaren.
- 75% Corriedale wol, 25% Nylon Superwash.
- Inclusief verstevigingsgaren voor hielen/tenen.
- Ideaal voor sokken, babykleding en accessoires.
Op voorraad
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
Droom je ervan om projecten te creëren die niet alleen prachtig zijn, maar ook heerlijk zacht aanvoelen en een leven lang meegaan? Maak kennis met Lang Yarns Jawoll Anthrazit/Écru Mouliné, het iconische garen dat bekend staat om zijn superieure kwaliteit en veelzijdigheid. Met zijn subtiele Mouliné-effect in Anthrazit en Écru geeft dit garen elk brei- of haakwerk een elegante, tijdloze uitstraling. Soepelheid: 4/5 - Dit garen voelt heerlijk zacht en soepel aan, ideaal voor comfortabele kleding en accessoires, van delicate babyspullen tot robuuste sokken.
Lang Yarns Jawoll Anthrazit/Écru Mouliné: De Kunst van Zuiverheid en Sterkte
De basis van dit prachtige garen ligt in de fijne Corriedale-wol, afkomstig van schapen uit het ongerepte Patagonië. Deze wol, met een vezeldikte van slechts 25 micron, staat garant voor een ongekende zachtheid die je projecten comfortabel maakt voor zelfs de meest gevoelige huid. De toevoeging van 25% nylon zorgt voor de nodige elasticiteit en duurzaamheid, waardoor jouw creaties jarenlang mooi blijven, zelfs bij intensief gebruik. Lang Yarns Jawoll Anthrazit/Écru Mouliné is een droom om mee te werken; het glijdt soepel over de naalden en haakt moeiteloos, resulterend in een gelijkmatig en professioneel ogend brei- of haakwerk. Perfect voor alles van comfortabele sokken, zachte babydekens en -kleding, tot stijlvolle sjaals en accessoires die je outfit compleet maken.
Jouw Creativiteit in Anthrazit en Écru: Tijdloze Elegante Projecten
Het kleurpalet van Anthrazit/Écru Mouliné is een toonbeeld van verfijnde eenvoud. De gemêleerde structuur, waarbij donkergrijs (anthrazit) en gebroken wit (écru) subtiel in elkaar overlopen, creëert een levendig, diep effect zonder te overheersen. Dit maakt het garen bijzonder geschikt voor projecten die een klassieke, luxe uitstraling verdienen. Experimenteer met verschillende stekenpatronen om de mouliné-look extra te accentueren, of combineer het met effen garens voor een verrassend contrast. Of je nu kiest voor ingewikkelde kantpatronen of een simpele tricotsteek, de kwaliteit van Lang Yarns Jawoll Anthrazit/Écru Mouliné zal altijd spreken en jouw handgemaakte items een gevoel van luxe geven.
Lang Yarns’s tip voor Lang Yarns Jawoll Anthrazit/Écru Mouliné:
📌 Voor optimale resultaten met Lang Yarns Jawoll Anthrazit/Écru Mouliné, adviseren wij breinaalden of haaknaalden van 2,5 tot 3,5 mm. Het meegeleverde klosje verstevigingsgaren is ideaal om de hielen en tenen van je sokken extra stevigheid te geven. Experimenteer altijd even met een proeflapje om de perfecte spanning voor jouw project te vinden. Zo ben je verzekerd van een prachtig eindresultaat dat helemaal naar jouw zin is!
6 redenen om Lang Yarns Jawoll Anthrazit/Écru Mouliné te proberen:
- Uitmuntende Zachtheid: Gemaakt van fijne Corriedale-wol, comfortabel voor de gevoelige huid.
- Ongeëvenaarde Duurzaamheid: 75% wol en 25% nylon voor langdurige schoonheid.
- Praktisch Extraatje: Inclusief verstevigingsgaren voor extra sterke hielen en tenen.
- Veelzijdig Gebruik: Ideaal voor sokken, babykleding, sjaals en accessoires.
- Stijlvolle Kleur: Anthrazit/Écru Mouliné voor een tijdloze, elegante look.
- Eenvoudig Onderhoud: Geschikt voor machinewas op 40 graden fijnwas.
Kies voor de bewezen kwaliteit en het comfort van Lang Yarns Jawoll Anthrazit/Écru Mouliné en breng jouw handgemaakte dromen tot leven!
Meer informatie
| Artikelcode |
LY83-0137
|
|---|---|
| EAN code |
7611862044366
|
| Merk | Lang Yarns |
| Nylon (%) | 25 |
| Wol (%) | 75 |
| Breinaald dikte | 2.5 mm, 3.0 mm, 3.5 mm |
| Wolsoort | Babywol, Breiwol, Haakgarens, Sjaaltjeswol, Sokkenwol |
| Steekverhouding | 10 x 10 cm: 30 steken x 41 naalden |
| Verpakkingsaantal | ca: 50 gram = ca 210 meter |
| Veel gebruikt voor o.a. | Accessoires, Baby |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Lang Yarns Jawoll Anthrazit/Écru Mouliné