Ongebleekte katoen
- 100% katoen in crèmekleur
- 150 cm breed, 135 g/m²
- Voor accessoires en proefmodellen
- Mat, plat geweven en niet rekbaar
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Ook beschikbaar in:
Omschrijving
Ongebleekte katoen van Textielstad is een natuurlijke basisstof in een zachte crèmekleur, met een matte uitstraling, een platte binding en een breedte van 150 cm. Deze stof is 100% katoen, weegt 135 gram per m² en heeft TVI Soepelheid: 3/5, wat zorgt voor een fijne balans tussen stevigheid en soepelheid voor accessoires en andere creatieve projecten.
Ongebleekte katoen voor accessoires en creatieve toepassingen
Deze ongebleekte katoen is door zijn rustige, uni uitstraling bijzonder geschikt voor accessoires, proefmodellen en hobbyprojecten. De stof is niet rekbaar, waardoor je er strak en gecontroleerd mee kunt werken, terwijl de natuurlijke katoenstructuur prettig blijft verwerken aan de naaimachine. Dankzij de breedte van 150 cm heb je ruim uit te meten materiaal voor voeringen, basisdelen of kleinere creatieve toepassingen. Ongebleekte katoen is bovendien geschikt om te schilderen of te verven, wanneer je jouw project graag een eigen kleur of afwerking geeft.
Voor accessoires zoals tassenvoeringen, opbergzakken, simpele decoratieve onderdelen en proefstukken is deze katoen een praktische keuze. De combinatie van 100% katoen, een matte afwerking en een effen oppervlak maakt de stof herkenbaar en veelzijdig, zonder af te leiden van het eindresultaat. Ongebleekte katoen laat zich goed inzetten als betrouwbare basis voor zowel beginnende makers als ervaren naaisters.
Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist
✅ 100% katoen
✅ Breedte van 150 cm
✅ Geschikt voor accessoires en proefmodellen
⚠️ Niet rekbaar
Meer informatie
| Artikelcode |
10239-111
|
|---|---|
| Duurzaamheid | Oeko-Tex Class I |
| TVI-index | 3 |
| Katoen (%) | 100 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Accessoires |
| Stofsoort | Ongebleekte katoen |
| Stretch | Niet rekbaar |
| Stofbinding | Plat |
| Breedte (cm) | 150 |
| Motief | Effen |
| Gewicht (g / m²) | 135 |
| Oppervlak | Mat |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Faq
Waarvoor gebruik je Ongebleekte katoen?
Ongebleekte katoen is geschikt voor accessoires, proefmodellen en hobbyprojecten. De stof is 100% katoen, 150 cm breed en heeft een gewicht van 135 gram per m².
Is Ongebleekte katoen geschikt om te verven?
Ja, deze katoen is geschikt om te schilderen en te verven. De stof heeft een natuurlijke, ongebleekte uitstraling en een egaal, mat oppervlak.
Ongebleekte katoen