Stretch twil katoen zand
Tijdelijk niet op voorraad, leverbaar na 7 werkdag(en)
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijs garantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
- 17.326 reviews met 4.6 score
Ook beschikbaar in:
Omschrijving
Stretch twil katoen zand is een stevige maar comfortabele stof van Textielstad, met een zachte zandkleur en een subtiele keperstructuur die je project een rustige, verzorgde uitstraling geeft. De stof bestaat uit 97% katoen en 3% spandex, heeft een breedte van 145 cm en een gewicht van 245 g/m². Dankzij de breedte-stretch beweegt de stof prettig mee, terwijl de matte afwerking mooi rustig oogt. TVI Soepelheid: 3/5; dat betekent dat de stof een gebalanceerde valling heeft en zich prettig laat verwerken tot kleding met vorm.
Stretch twil katoen zand voor kleding met vorm en comfort
Deze stretch twil katoen zand is bijzonder geschikt voor projecten waarbij je een combinatie zoekt van draagcomfort en een nette uitstraling. Denk aan broeken, pantalons, bermuda’s, shorts en rokjes, maar ook aan een blazer, jack of broekpak. Door de stevige keperbinding krijgt de stof voldoende body voor kledingstukken die mooi in model moeten blijven, terwijl de elastische eigenschap zorgt voor meer bewegingsvrijheid.
Voor een jurk of rok geeft deze stof een rustige, eigentijdse basis, zeker wanneer je houdt van stoffen met een natuurlijke katoenlook en een iets stevigere hand. Ook voor een casual blazer of een stijlvol jack is Stretch twil katoen zand een logische keuze. De stof is bovendien geschikt voor wie graag zelf kleding maakt met een professionele uitstraling, van een losse shorts tot een verzorgd pantalonmodel.
Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist
✅ Stevige keperbinding met vormvast karakter
✅ Bevat 3% spandex voor extra draagcomfort
✅ Brede toepassing voor broeken, blazers en rokken
⚠️ Niet geschikt om heet te strijken
Meer informatie
| Artikelcode |
70129-227
|
|---|---|
| Duurzaamheid | Oeko-Tex Class I |
| TVI-index | 3 |
| Merk | Textielstad Basic Quality |
| Katoen (%) | 97 |
| Spandex (%) | 3 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Bermuda, Blazer, Broekpak, Jack, Jurk, Broek, Rok, Shorts |
| Stofsoort | Keper |
| Stretch | Breedte stretch |
| Stofbinding | Keper |
| Breedte (cm) | 145 |
| Motief | Effen |
| Gewicht (g / m²) | 245 |
| Oppervlak | Mat |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Faq
Is Stretch twil katoen zand geschikt voor een broek of pantalon?
Ja, deze stof is daar goed voor geschikt. Met 97% katoen, 3% spandex, een breedte van 145 cm en een gewicht van 245 g/m² heeft de stof genoeg stevigheid en comfort voor broeken en pantalons.
Welke kleding kun je maken van Stretch twil katoen zand?
Volgens de productgegevens is deze stof geschikt voor onder andere een bermuda, blazer, broekpak, jack, jurk, pantalon, rok en shorts. De keperbinding en breedte-stretch maken haar veelzijdig inzetbaar.
Stretch twil katoen zand

wit
gebroken wit
ei geel
oker
rood
bordeaux
terracotta
beige
beige
camel II
camer III
camel
bruin
donker bruin
lever bruin
mos groen
mint
leger groen
legergroen
blauwgrijs
licht blauw
grijs
konings blauw
donker blauw
donker marine
grijs
licht grijs
grijs
midden grijs