Stretch twil katoen camel

Stretch twil katoen camel met OekoTex
  • Comfortabele stretch stof
  • Mix van katoen en spandex
  • Warme en rijke camelkleur
  • Perfect voor diverse kleding
Adviesprijs: € 14,95
€ 10,99

Op voorraad

meter(s)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel
Omschrijving

Stretch twil katoen camel is een prachtige en veelzijdige stof die je projecten direct naar een hoger niveau tilt. Deze twill stof, herkenbaar aan zijn subtiele diagonale keperbinding, geeft een mooie structuur die je duidelijk op de afbeeldingen ziet. Gemaakt van 97% katoen en 3% spandex, biedt deze stof het beste van twee werelden: het natuurlijke ademende vermogen en comfort van katoen, gecombineerd met een prettige hoeveelheid stretch. De stof heeft een heerlijk zachte grip en komt in een diepe, warme camelkleur die luxe uitstraalt. Deze hoogwaardige stretch katoen is perfect voor tal van creaties!

Creëer stijlvolle en comfortabele kleding met deze stof

Met de Stretch twil katoen camel ben je verzekerd van een stof die niet alleen mooi oogt, maar ook heerlijk draagt. De comfortabele stretch maakt deze stof onder andere geschikt voor het maken van trendy bermuda's, elegante blazers, comfortabele broekpakken, stoere jacks, sierlijke jurken, klassieke pantalons, veelzijdige rokken en praktische shorts. Jouw creativiteit kent geen grenzen met deze kwaliteitsstof die zich soepel laat verwerken. Deze stof is oeko-tex 1 gecertificeerd, wat betekent dat deze veilig is voor jou en de omgeving. De Stretch twil katoen camel is een stof die je steeds opnieuw wilt gebruiken!

Meer informatie
Artikelcode
70129-230
Duurzaamheid Oeko-Tex Class I
Katoen (%) 97
Spandex (%) 3
Veel gebruikt voor o.a. Bermuda, Blazer, Broekpak, Jack, Jurk, Broek, Rok, Shorts
Stofsoort Keper
Stofbinding Keper
Breedte (cm) 145
Motief Effen
Gewicht (g / m²) 245
Wasvoorschrift Wasvoorschrift - Wassen Wasvoorschrift - Strijken Wasvoorschrift - Stomen Wasvoorschrift - Drogen Wasvoorschrift - Bleken
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Stretch twil katoen camel
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

Stretch twil katoen camel

Stretch twil katoen camel

Adviesprijs: € 14,95
€ 10,99