Corduroy Stretch Washed Pink
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Ook beschikbaar in:
-
ecru
-
geel
-
vanille
-
geel
-
geel
-
beige
-
roze
-
roze
-
nude
-
oranje
-
oranje
-
rood
-
rood
-
brique
-
waterblauw
-
raspberry
-
brique
-
camel
-
sand
-
zand
-
bruin
-
grass
-
appelgroen
-
lime
-
grasgroen
-
groen
-
petrol
-
donkergroen
-
mint
-
turquoise
-
paars
-
lila
-
aubergine
-
fuchsia
-
fuchsia
-
paarsroze
-
paars
-
bleu
-
lichtblauw
-
jeans
-
blauw
-
donkerkobalt
-
blue
-
marine
-
grijs
-
zwart
- Toon alle varianten (46)
Omschrijving
Corduroy Stretch Washed Pink van Textielstad Basic Quality is een ribfluwelen stof met breedte stretch, een matte uitstraling en een gewassen look, geschikt voor onder meer een blazer, jack, jurk, kussen of rok. Deze stof bestaat uit 97% katoen en 3% elastan, heeft een breedte van 150 cm en een gewicht van 325 gram per vierkante meter, waardoor je werkt met een stevige corduroy die toch comfortabel meebeweegt.
Corduroy stretch voor kleding en interieurprojecten
De brede rib en de zachte, gewassen afwerking geven deze corduroy stretch een rustige, eigentijdse uitstraling. Dankzij de breedte stretch is de stof prettig voor projecten die wat beweging mogen hebben, terwijl het gewicht van 325 gram voor voldoende body zorgt.
Ook voor een jurk of een kussen is dit ribfluweel een mooie keuze, zeker wanneer je zoekt naar een stof met karakter en een zachte roze tint. Deze corduroy stretch is bovendien een goede optie als je stoffen kopen wilt voor een project dat zowel draagbaar als decoratief mag zijn, of als je een stof per meter zoekt met een duidelijke textuur. Verwerk de stof bij voorkeur met aandacht voor de richting van de rib, zodat het eindresultaat mooi egaal oogt.
Plus- en minpunten van de Corduroy Stretch Washed Pink volgens specialist:
✅ 97% katoen met 3% elastan
✅ Breedte stretch voor extra comfort
✅ Brede rib met matte, gewassen look
⚠️ Krimpt ca. 3 tot 5%
Werk je met Corduroy Stretch Washed Pink, was de stof dan eerst voor zodat de krimp er al uit is. Bestel ook iets meer dan het patroon vraagt, zodat je voldoende ruimte hebt voor die natuurlijke krimp en een nette afwerking.
Ga zelf aan de slag met Corduroy Stretch Washed Pink en maak er een blazer, rok of decoratief kussen van. Wil je deze stof eerst voelen en de kleur in het echt bekijken, dan vind je Corduroy Stretch Washed Pink ook in onze winkel in Tilburg.
Meer informatie
| Artikelcode |
19353-130
|
|---|---|
| Duurzaamheid | Oeko-Tex Class I |
| TVI-index | 2 |
| Merk | Textielstad Basic Quality |
| Elastan (%) | 3 |
| Katoen (%) | 97 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Blazer, Jack, Jurk, Kussen, Rok |
| Stofsoort | Ribfluweel |
| Stretch | Breedte stretch |
| Stofbinding | Plat |
| Breedte (cm) | 150 |
| Motief | Effen |
| Gewicht (g / m²) | 325 |
| Oppervlak | Mat |
| Wasvoorschrift |
|
Voor het beste resultaat
Reviews
Faq
Waarvoor is Corduroy Stretch Washed Pink geschikt?
Deze ribfluwelen stof is volgens de productgegevens geschikt voor een blazer, jack, jurk, kussen en rok. Door de breedte stretch en het gewicht van 325 gram per vierkante meter heeft de stof voldoende body voor kleding en decoratie.
Wat is de samenstelling en breedte van deze stof?
De stof bestaat uit 97% katoen en 3% elastan. De breedte is 150 cm.
Krimpt deze stof?
Ja, de krimp is ca. 3 tot 5%. Het is verstandig om de stof vóór het verwerken te wassen en iets extra te bestellen om die krimp op te vangen.
Corduroy Stretch Washed Pink
