Corduroy Stretch Washed Jeans
- Kledingstuk: Blazer, Jack, Jurk, Kussen, Rok
- Ribfluweel met jeanslook
- 97% katoen, 3% elastan
- Breedte stretch voor comfort
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Ook beschikbaar in:
-
ecru
-
geel
-
vanille
-
geel
-
geel
-
beige
-
roze
-
pink
-
roze
-
nude
-
oranje
-
oranje
-
rood
-
rood
-
brique
-
waterblauw
-
raspberry
-
brique
-
camel
-
sand
-
zand
-
bruin
-
grass
-
appelgroen
-
lime
-
grasgroen
-
groen
-
petrol
-
donkergroen
-
mint
-
turquoise
-
paars
-
lila
-
aubergine
-
fuchsia
-
fuchsia
-
paarsroze
-
paars
-
bleu
-
lichtblauw
-
blauw
-
donkerkobalt
-
blue
-
marine
-
grijs
-
zwart
- Toon alle varianten (46)
Omschrijving
De Corduroy Stretch Washed Jeans van Textielstad Basic Quality is een ribfluwelen stof met een gewassen jeanslook en lichte breedte stretch, geschikt voor onder meer blazers, jacks, jurken, kussens en rokken. Deze effen stof heeft een matte uitstraling, weegt 325 en is 150 breed, waardoor je werkt met een stevige maar toch soepele basis voor uiteenlopende naaiprojecten.
Corduroy Stretch Washed Jeans voor kleding en interieur
De corduroy voelt door de ribstructuur karaktervol aan en geeft je werkstuk meteen meer diepte. Dankzij de samenstelling van 97% katoen en 3% elastan combineert deze ribfluweel een natuurlijke basis met extra bewegingsruimte, wat prettig is bij een blazer, jack of jurk. Voor een verzorgd resultaat is dit een goede keuze als je een stof zoekt voor kleding met iets meer body of voor woonaccessoires zoals een kussen of rok waarbij de structuur zichtbaar mag blijven.
Door de krimp van ca. 3 tot 5% is het verstandig om de stof vóór het verwerken te wassen en iets extra te bestellen ten opzichte van je patroon, zodat je hier rekening mee kunt houden. Deze corduroy stretch washed jeans laat zich knippen en werkt prettig voor wie een stof kopen wil met een stoere uitstraling, of stoffen kopen wil voor een project met een duidelijke jeanslook en comfortabele stretch. Ook als stof per meter geeft deze kwaliteit je veel mogelijkheden in zowel mode als interieur.
Plus- en minpunten van de Corduroy Stretch Washed Jeans volgens specialist:
✅ 97% katoen, 3% elastan
✅ Breedte stretch voor extra comfort
✅ 150 breed en 325 zwaar
⚠️ Krimp ca. 3 tot 5%
Wil je de Corduroy Stretch Washed Jeans eerst in het echt bekijken? Je vindt deze stof ook in onze winkel in Tilburg. Ga aan de slag met deze Corduroy Stretch Washed Jeans en maak er iets moois van.
Meer informatie
| Artikelcode |
19353-390
|
|---|---|
| Duurzaamheid | Oeko-Tex Class I |
| TVI-index | 2 |
| Merk | Textielstad Basic Quality |
| Elastan (%) | 3 |
| Katoen (%) | 97 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Blazer, Jack, Jurk, Kussen, Rok |
| Stofsoort | Ribfluweel |
| Stretch | Breedte stretch |
| Stofbinding | Plat |
| Breedte (cm) | 150 |
| Motief | Effen |
| Gewicht (g / m²) | 325 |
| Oppervlak | Mat |
| Wasvoorschrift |
|
Voor het beste resultaat
Reviews
Faq
Waarvoor kan ik deze stof gebruiken?
Deze stof is volgens de productgegevens geschikt voor blazers, jacks, jurken, kussens en rokken. De stevige ribfluweel met stretch maakt haar bruikbaar voor zowel kleding als decoratieve projecten.
Krimpt deze corduroy stretch washed jeans?
Ja, de krimp is ca. 3 tot 5%. Was de stof daarom vooraf en bestel iets extra ten opzichte van je patroon om dit op te vangen.
Corduroy Stretch Washed Jeans
