Alphen fleece uni oker

Alphen fleece uni oker met OekoTex
  • Heerlijk warme, dubbelzijdige stof
  • Voorzien van een ongekend zacht bontje
  • Licht elastisch in de breedte
  • Oeko-Tex gecertificeerde kwaliteit
Adviesprijs: € 11,50
€ 9,50

Op voorraad

meter(s)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel
Omschrijving

Creëer de meest comfortabele en warme kledingstukken met onze prachtige Alphen fleece uni oker. Deze heerlijke, effen gebreide stof is uniek doordat deze aan de ene kant is voorzien van een soepele joggingstof en aan de andere kant van een ongekend zacht bontje. Met een mooie breedte van 145 centimeter en een kwalitatief gewicht van 280 gram, heb je een robuuste basis in handen voor de koudere dagen. De warme kleur oker geeft ieder ontwerp bovendien direct een sfeervolle en rijke uitstraling die zowel modieus als tijdloos aanvoelt.

Ideaal voor warme en comfortabele creaties

Dankzij de mix van katoen en polyester combineert dit materiaal ademend comfort moeiteloos met stevigheid en duurzaamheid. Door de lichte stretch in de breedte valt de stof fantastisch en beweegt deze bovendien heerlijk met je mee. Dit maakt het de ideale keuze voor projecten waarbij bewegingsvrijheid en aangename warmte voorop staan. Omdat deze stof is voorzien van het bekende Oeko-Tex certificaat, ben je daarnaast verzekerd van een bewuste en huidvriendelijke keuze voor al jouw naaiprojecten.

Laat je fantasie de vrije loop en ga met plezier aan de slag achter de naaimachine met al deze leuke mogelijkheden. Maak bijvoorbeeld een heerlijk knusse badjas voor de luie zondagochtenden, of ontwerp een stoere trui, een fijn vest of een compleet joggingpak voor ultiem comfort. Ook voor de kinderkamer is het een fantastische stof, denk hierbij aan het maken van een kussen, een vrolijke overgooier of een speels rokje. Wat je ook besluit te maken, je bent verzekerd van een fantastisch eindresultaat.

Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist

✅ Dubbelzijdige stof met een superzacht bontje

✅ Lichte stretch in de breedte voor extra draagcomfort

✅ Veilig en verantwoord dankzij het Oeko-Tex keurmerk

⚠️ Niet in de droger en niet heet strijken, zo behoud je de kwaliteit van Alphen fleece uni oker het langst.

Meer informatie
Artikelcode
19444-060
Duurzaamheid Oeko-Tex Class I
Katoen (%) 30
Polyester (%) 65
Veel gebruikt voor o.a. Badjas, Bodywarmer, Jack, Joggingpak, Jurk, Kinderkamer, Kussen, Overgooier, Rok, Trui, Vest
Stofsoort Alphenfleece
Stretch Breedte stretch
Stofbinding Gebreid
Breedte (cm) 145
Motief Effen
Gewicht (g / m²) 280
Oppervlak Zacht
Wasvoorschrift Wasvoorschrift - Wassen Wasvoorschrift - Strijken Wasvoorschrift - Stomen Wasvoorschrift - Drogen Wasvoorschrift - Bleken
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Alphen fleece uni oker
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

Alphen fleece uni oker

Alphen fleece uni oker

Adviesprijs: € 11,50
€ 9,50