Alphen fleece uni gebroken wit
- Zachte en soepele joggingstof
- Heerlijk warm bontje aan de binnenzijde
- Voorzien van fijne breedte stretch
- Gemakkelijk wasbaar op 30 graden
Op voorraad
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
De Alphen fleece uni gebroken wit is een prachtig, warm materiaal voor wie op zoek is naar ultiem comfort. Aan de ene kant vind je een soepele joggingstof, terwijl de andere zijde verrast met een heerlijk aaibaar bontje. Dankzij het gewicht van 280 gram per vierkante meter en een royale breedte van 145 centimeter is dit gebreide materiaal ideaal voor volumineuze en zachte creaties. De effen, lichte tint geeft je naaiproject bovendien een frisse en veelzijdige uitstraling.
Veelzijdige toepassingen voor extra warmte
Omdat deze stof rekbaar is in de breedte, biedt het materiaal uitstekend draagcomfort en veel bewegingsvrijheid. Deze eigenschappen maken het textiel bijzonder prettig om te dragen tijdens koude dagen of ontspannen momenten thuis. Door de deels katoenen basis ademt de stof goed, terwijl de unieke dubbele laag tegelijkertijd zijn vorm en warmte perfect vasthoudt.
Kies er bijvoorbeeld voor om een heerlijke badjas, warme bodywarmer, sportief jack of comfortabel joggingpak te naaien. Daarnaast is deze stof prachtig te verwerken tot een casual jurk, rok, overgooier, trui of vest voor de koudere maanden. Zelfs voor interieur- of babyprojecten, zoals knusse kussens of gezellige accessoires voor de kinderkamer, is dit zachte materiaal een perfecte basis.
Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist
✅ Heerlijk zacht en dubbelzijdig bruikbaar
✅ Voorzien van fijne stretch in de breedte
✅ Eenvoudig te wassen op 30 graden
⚠️ Niet geschikt om heet te strijken
Kortom, voor zowel kleding als decoratie is de Alphen fleece uni gebroken wit een absolute aanrader voor iedere creatieveling.
Meer informatie
| Artikelcode |
19444-030
|
|---|---|
| Duurzaamheid | Oeko-Tex Class I |
| Katoen (%) | 30 |
| Polyester (%) | 65 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Badjas, Bodywarmer, Jack, Joggingpak, Jurk, Kinderkamer, Kussen, Overgooier, Rok, Trui, Vest |
| Stofsoort | Alphenfleece |
| Stretch | Breedte stretch |
| Stofbinding | Gebreid |
| Breedte (cm) | 145 |
| Motief | Effen |
| Gewicht (g / m²) | 280 |
| Oppervlak | Zacht |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Alphen fleece uni gebroken wit
oker
beige
roze
rood
terra
framboos
camel
taupe
groen
groen
petrol
jeans
marine
grijs
grijs
zwart