Vintage Scala
- Kledingstuk: blazer, bodywarmer, gilet, overgooier
- Blazer, rok of gilet
- 140 cm breed, per meter
- TVI Soepelheid: 4/5
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
Vintage Scala is een grijze stof met een fantasie-dessin en een matte, leren uitstraling, geschikt voor een blazer, bodywarmer, gilet, overgooier, rok, top of vest. De stof is 140 cm breed, weegt 270 gram per meter en heeft een platte binding, waardoor je een stevige basis hebt voor uiteenlopende modeprojecten.
Grijze vintage stof voor kleding met karakter
Deze stof valt op door het bijzondere uitbloemings- en leerachtige effect in grijstinten. Dat geeft je kledingstuk direct een eigen uitstraling, terwijl de plat geweven structuur zorgt voor een stabiele verwerking. TVI Soepelheid: 4/5, wat betekent dat de stof soepel genoeg is voor comfortabele kleding, maar wel voldoende body houdt voor modellen zoals een gilet, blazer of rok. Vintage Scala is niet rekbaar en is daarom vooral geschikt voor projecten waarbij vorm en silhouet belangrijk zijn.
Gebruik Vintage Scala voor een stoere bodywarmer, een verzorgd vest, een modieuze top of een overgooier met meer structuur. Ook voor dames die een blazer of rok willen maken met een opvallende, maar draagbare look is deze stof een interessante keuze. Door de breedte van 140 cm kun je efficiënt werken aan jouw naaiplan.
Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist
✅ Fantasie-dessin met leerlook
✅ 140 cm breed voor kledingprojecten
✅ TVI Soepelheid: 4/5
⚠️ Beperkte voorraad (op=op)
Meer informatie
| Artikelcode |
56255-480
|
|---|---|
| TVI-index | 4 |
| Polyamide (%) | 11 |
| Polyester (%) | 89 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Blazer, Bodywarmer, Gilet, Overgooier, Rok, Top, Vest |
| Stofsoort | Ausbrenner, Kunstleer |
| Stretch | Niet rekbaar |
| Stofbinding | Plat |
| Breedte (cm) | 140 |
| Motief | Fantasie |
| Gewicht (g / m²) | 270 |
| Oppervlak | Mat |
| Stof Veredeling | Bedrukt |
| Wasvoorschrift |
|
Voor het beste resultaat
Reviews
Faq
Is Vintage Scala geschikt voor een blazer of gilet?
Ja, deze stof is volgens de productgegevens geschikt voor onder andere een blazer en gilet. De combinatie van 270 gram per meter en een platte binding geeft daarbij voldoende body.
Wat voor stof is Vintage Scala grijs?
Vintage Scala is een fantasie stof met een matte, leerachtige uitstraling in grijstinten. De stof is 140 cm breed en wordt per meter geleverd.
Vintage Scala