Uni basis katoen Oker
- Okerkleurige uni poplin stof
- 100% katoen, 140 cm breed
- Voor blouse, jurk en rok
- Ook geschikt voor quilten
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
De Uni basis katoen Oker van Textielstad is een effen poplin stof in een warme okerkleur, geschikt voor blouses, jurken, overgooiers, rokken en quiltprojecten. Deze katoenen stof heeft een platte binding, een matte uitstraling en een gewicht van 136 gram per m², waardoor je werkt met een stevige maar fijne basisstof van 140 cm breed.
Uni basis katoen Oker voor kleding en quilts
Zoek je een katoenen stof met een rustige uitstraling en veel gebruiksmogelijkheden? Dan is deze uni poplin een logische keuze voor lichte kleding en creatieve projecten. De stof is 100% katoen, niet rekbaar en heeft een platte weving, waardoor hij prettig is voor strakke naden, nette details en projecten waarbij vorm belangrijk is. Dankzij de matte afwerking krijgt je werk een natuurlijke, tijdloze look.
Voor een blouse of jurk biedt de stof genoeg stevigheid om mooi in model te blijven, terwijl hij ook soepel genoeg is voor een rok of overgooier. Ook in een quilt komt de Uni basis katoen Oker goed tot zijn recht, omdat poplin zich netjes laat verwerken en een gelijkmatige basis vormt voor patchwork en andere naaiwerkstukken. TVI Soepelheid: 4/5, wat betekent dat de stof soepel genoeg is voor kleding, maar nog steeds voldoende body heeft voor heldere lijnen en een verzorgde afwerking. De Uni basis katoen Oker is daarmee een veelzijdige stof voor wie graag met katoen werkt.
Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist
✅ 100% katoen voor een natuurlijke basis
✅ 140 cm breed, handig voor patronen
✅ Geschikt voor kleding en quilting
⚠️ Niet rekbaar, dus minder geschikt voor stretchpasvormen
Meer informatie
| Artikelcode |
16138-060
|
|---|---|
| Duurzaamheid | Oeko-Tex Class I |
| TVI-index | 4 |
| Merk | Textielstad Basic Quality |
| Katoen (%) | 100 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Blouse, Jurk, Overgooier, Quilt, Rok |
| Stofsoort | Poplin |
| Stretch | Niet rekbaar |
| Stofbinding | Plat |
| Breedte (cm) | 140 |
| Motief | Effen |
| Gewicht (g / m²) | 136 |
| Oppervlak | Mat |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Faq
Waarvoor kan ik Uni basis katoen Oker gebruiken?
Deze stof is geschikt voor een blouse, jurk, overgooier, rok en quiltprojecten. Dat volgt uit de productdata en uit de eigenschappen van deze katoenen poplin.
Is Uni basis katoen Oker rekbaar?
Nee, deze stof is niet rekbaar. Het is een plat geweven katoenen poplin met een matte uitstraling en een breedte van 140 cm.
Uni basis katoen Oker

wit
off-white
geel
geel
honey
beige
pink
pink
pink
pink
oranje
rood
rood
bordeaux
terra
hazelnoot
bruin
lime
groen
petrol
mint
mint
turquoise
lila
fuchsia
fuchsia
paars
blue
grijs
blauw
blue
kobalt
marine blauw
grijs
grijs
grijs
antraciet
zwart