Tula Pink Topiary Parisville Strawberry
- 100% katoenen poplin van hoge kwaliteit
- Uniek ontwerp van Tula Pink
- Perfect voor quilts, jurken en blouses
- Stofbreedte van 112 cm
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
Duik in de magische wereld van Tula Pink met de Tula Pink Topiary Parisville Strawberry, een stof die dromen tot leven brengt. Deze 100% katoenen poplin stof betovert met een gedetailleerd tafereel van gestileerde tuinen, elegante camee-silhouetten en een levendig kleurenpalet waarin strawberry de boventoon voert. De stof heeft een glad en mat oppervlak, wat kenmerkend is voor een hoogwaardige poplin weving en voelt stevig en toch comfortabel aan.
Creatief aan de slag met katoenen poplin
Deze stof is een genot om mee te werken, dankzij haar stabiele en betrouwbare karakter. Met een TVI Soepelheid: 3/5 heeft de katoen een gemiddelde valling. Dit betekent dat de stof voldoende body heeft om vorm te behouden, ideaal voor gestructureerde kledingstukken, maar soepel genoeg is voor een comfortabele pasvorm. Het is niet rekbaar, wat zorgt voor precieze resultaten bij het naaien van patchwork, quilts en kleding met strakke lijnen. De stof laat zich gemakkelijk knippen en stikken, waardoor het een favoriet is voor zowel beginnende als ervaren naaisters.
Laat je inspireren door de mogelijkheden van dit unieke ontwerp. Naai een opvallende blouse, een A-lijn rok of een charmante jurk die gegarandeerd de aandacht trekt. Voor quilters is deze stof een absolute must-have; de print voegt een verhalend element toe aan elk blok of project. Denk ook aan creatieve woonaccessoires zoals decoratieve kussens of een unieke lampenkap. Wat je ook creëert, met de Tula Pink Topiary Parisville Strawberry maak je een waar kunstwerk.
Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist
✅ 100% natuurlijk katoen
✅ Uniek en kleurrijk Tula Pink design
✅ Ideaal voor zowel kleding als quilting
⚠️ Kan kreuken door de natuurlijke vezel
Meer informatie
| Artikelcode |
60997-131
|
|---|---|
| TVI-index | 3 |
| Katoen (%) | 100 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Blouse, Jurk, Quilt, Rok |
| Stofsoort | Poplin |
| Stretch | Niet rekbaar |
| Stofbinding | Plat |
| Breedte (cm) | 112 |
| Motief | Bloemen |
| Gewicht (g / m²) | 143 |
| Oppervlak | Mat |
| Stof Veredeling | Bedrukt |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Tula Pink Topiary Parisville Strawberry
blue
geel
geel
roos
aubergine
roze
roze
rood
rood
geelgroen
groen
bewilder
kiwi
lime
groen
lime
groen
blue
rood
petrol
turkoois
paars
lilla
cerice
cerice
fuchsia
neon roze
paars
blue
blue