Tula Pink Lil Charmer Besties Meadow
- Kwaliteit: 100% katoen poplin
- Exclusief Tula Pink design
- Breedte: 112 cm
- Ideaal voor quilts, jurkjes en blouses
Op voorraad
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
Duik in de fantasierijke wereld van de ontwerpster met de Tula Pink Lil Charmer Besties Meadow. Deze prachtige poplin, gemaakt van 100% katoen, is een feest voor het oog. Op de zeeblauwe ondergrond dartelen lieflijke hertjes met bloemen op hun rug, omringd door kleine hartjes. Het is een tafereel dat direct uit een sprookjesboek lijkt te komen, uitgevoerd in de kenmerkende, levendige stijl die Tula Pink zo geliefd maakt. Met een gewicht van 143 gr/m² voelt deze stof stevig en toch zacht aan, perfect voor jouw volgende creatieve avontuur.
Naaien met de Besties Meadow Poplin
Deze katoenen poplin is een droom om mee te werken. De stabiele, platte weving maakt de stof makkelijk te knippen en te naaien, waardoor hij geschikt is voor zowel beginnende als ervaren naaisters. De stof heeft een TVI Soepelheid: 3/5. Dit betekent dat de stof een gemiddelde valling heeft: hij is niet stijf, maar ook niet fladderig. Hierdoor heeft de stof genoeg body voor kledingstukken met een duidelijke vorm, zoals een kraagje op een blouse, terwijl hij toch comfortabel en luchtig draagt. De stof is niet rekbaar en daardoor ideaal voor projecten waar vormvastheid belangrijk is.
Laat je inspireren door het vrolijke dessin! Wat dacht je van een unieke blouse, een speelse rok of een schattig jurkje voor de allerkleinsten? Natuurlijk is deze stof, zoals alle Tula Pink stoffen, bij uitstek geschikt voor quilts en patchwork. Combineer hem met andere stoffen uit de collectie of laat hem de ster zijn in jouw ontwerp. Creëer de meest bijzondere projecten met de Tula Pink Lil Charmer Besties Meadow.
Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist
✅ 100% natuurlijk katoen
✅ Uniek Tula Pink design
✅ Veelzijdig voor kleding en quilts
⚠️ Kan kreuken
Meer informatie
| Artikelcode |
60996-310
|
|---|---|
| TVI-index | 3 |
| Katoen (%) | 100 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Blouse, Jurk, Quilt, Rok |
| Stofsoort | Poplin |
| Stretch | Niet rekbaar |
| Stofbinding | Plat |
| Breedte (cm) | 112 |
| Motief | Fantasie |
| Gewicht (g / m²) | 143 |
| Oppervlak | Mat |
| Stof Veredeling | Bedrukt |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Tula Pink Lil Charmer Besties Meadow
rood
roze
lime
lime
lime
turkoois
zeeblauw
lavendel
bluebell