Texture mini polka dot multicolor op wit
- Kleurrijke polkadot op witte basis
- Ideaal voor kostuums en feestkleding
- Kreukherstellend en makkelijk in onderhoud
- 100% Polyester Terlenka kwaliteit
Op voorraad
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
Laat je creativiteit de vrije loop met onze vrolijke stof Texture mini polka dot multicolor op wit. Deze terlenka, gemaakt van 100% polyester, heeft een speelse uitstraling dankzij de talloze kleine, gekleurde stippen op een helderwitte ondergrond. Met een gewicht van 173 gram per vierkante meter en een platbinding voelt de stof stevig aan, maar behoudt ze toch een prettige handelbaarheid. De TVI Soepelheid: 3/5 geeft aan dat de stof een gemiddelde valling heeft; niet stijf, maar met voldoende body om vorm en structuur in je projecten te brengen.
Creatief met Terlenka: Ideaal voor Feest en Kostuums
Terlenka is een fantastische keuze voor projecten waar duurzaamheid en kleurbehoud belangrijk zijn. Deze stof is kreukherstellend en slijtvast, waardoor je creaties er lang mooi uit blijven zien, zelfs na een lang feest. Perfect voor het naaien van carnavalskleding, cosplay-outfits of themakleding. De stof rafelt nauwelijks, wat de verwerking een stuk eenvoudiger maakt, zelfs voor de beginnende naaister. Dankzij de breedte van 150 cm kun je efficiënt met je patroondelen omgaan.
Denk bijvoorbeeld aan een opvallende blazer, een vrolijke pantalon of een uniek kostuum dat de show steelt. Maar ook voor decoratieve toepassingen zoals kussens, tafelkleden of feestelijke aankleding is deze stof een uitstekende basis. Laat je inspireren door de vrolijke stippen en maak van jouw volgende project een kleurrijk meesterwerk met de Texture mini polka dot multicolor op wit.
Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist
✅ Vrolijk en kleurrijk dessin
✅ Kreukherstellend en slijtvast
✅ Wasbaar op 30 graden
⚠️ Niet geschikt om heet te strijken
Meer informatie
| Artikelcode |
60772-010
|
|---|---|
| TVI-index | 3 |
| Polyester (%) | 100 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Blazer, Carnaval, Cosplay, Broek |
| Stofsoort | Terlenka |
| Stretch | Niet rekbaar |
| Stofbinding | Plat |
| Breedte (cm) | 150 |
| Motief | Stippen |
| Gewicht (g / m²) | 173 |
| Oppervlak | Mat |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Texture mini polka dot multicolor op wit