Texture double happiness zwart
- Kwaliteit: Terlenka (100% Polyester)
- Gewicht: 160 gr/m²
- Breedte: 150 cm
- Uniek 'double happiness' dessin
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Ook beschikbaar in:
Omschrijving
Maak kennis met de Texture double happiness zwart, een prachtige terlenka stof die zich onderscheidt door een subtiel en verfijnd patroon. De stof heeft een matte uitstraling en is gemaakt van 100% polyester, wat zorgt voor een kreukherstellend en vormvast karakter. Met een gewicht van 160 gram per vierkante meter en een breedte van 150 cm is dit een veelzijdige basis voor talloze projecten. De diepe, zwarte kleur vormt een rustige achtergrond voor het unieke 'double happiness' dessin, waardoor je creaties een ingetogen maar bijzondere uitstraling krijgen. Kortom, de ideale stof is de Texture double happiness zwart.
Van elegante pantalon tot creatieve cosplay
Deze terlenka is een echte allrounder in je stoffenkast. De stof is niet rekbaar en behoudt zijn vorm uitstekend, wat hem perfect maakt voor kledingstukken die een zekere structuur vragen. Denk aan een stijlvolle blazer, een nette pantalon of een goed passend gilet. De TVI Soepelheid: 3/5 geeft aan dat de stof een gemiddelde valling heeft. Hij is niet stijf, maar ook niet fladderig; hij valt soepel met voldoende body voor een strak resultaat. Dit maakt de stof ook verrassend geschikt voor themakleding, zoals voor carnaval of cosplay, waarbij je een kostuum wilt creëren dat zowel comfortabel draagt als indruk maakt.
Laat je inspireren door de mogelijkheden. Naai een elegante pantalon voor naar kantoor of een unieke blazer die je zowel zakelijk als casual kunt dragen. Het subtiele dessin geeft net dat beetje extra zonder te overheersen. Ga je voor een creatieve uitdaging? Gebruik de Texture double happiness zwart dan als basis voor een gedetailleerd cosplay-kostuum of een chique carnavalsoutfit die gegarandeerd de show steelt.
Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist
✅ Uniek en subtiel dessin
✅ Kreukherstellend en vormvast
✅ Wasbaar op 30 graden
⚠️ Niet rekbaar
Meer informatie
| Artikelcode |
61102-490
|
|---|---|
| Polyester (%) | 100 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Blazer, Carnaval, Cosplay, Broek |
| Stofsoort | Terlenka |
| Stretch | Niet rekbaar |
| Stofbinding | Plat |
| Breedte (cm) | 150 |
| Motief | Dieren |
| Gewicht (g / m²) | 160 |
| Oppervlak | Mat |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Texture double happiness zwart
rood