Simplicity patroon 9381 maat 48 t/m 56

  • Kledingstuk: blazer, pantalon, shorts
  • Blazer, pantalon of shorts
  • Maat 48 t/m 56
  • Gemiddeld niveau voor dames
Simplicity naaipatronen
€ 16,00

Op voorraad

stuk(s)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel

Ook beschikbaar in:

Omschrijving

Zoek je een Simplicity patroon 9381 maat 48 t/m 56 voor dames waarmee je een blazer, pantalon of shorts kunt maken? Dit naaipatroon in maat 48 t/m 56 is bedoeld voor vrouwen en heeft moeilijkheidsgraad gemiddeld, zodat je gericht aan de slag kunt met een zelfgemaakt kledingstuk dat past bij jouw naaiervaring.

Simplicity patroon 9381 maat 48 t/m 56: stijlvol naaien met variatie

Met dit Simplicity-patroon maak je drie verschillende projecten: een blazer, een pantalon en shorts. Het patroon is geschikt voor dames die graag een garderobe-item op maat maken en daarbij houden van een project met duidelijke instructies en werkbeschrijving. Dankzij de gedetailleerde uitwerking is dit een fijne keuze voor wie al wat ervaring heeft met naaien en een middelmatig niveau zoekt.

Creatieve mogelijkheden met Simplicity patroon 9381 maat 48 t/m 56

De blazer geeft je outfit een verzorgde uitstraling, terwijl de pantalon en shorts juist ruimte bieden voor een meer ontspannen look. Je kunt de gemaakte items combineren met een top, blouse of knitwear, afhankelijk van het seizoen en de stijl die jij wilt neerzetten. Simplicity patroon 9381 maat 48 t/m 56 geeft je zo de vrijheid om één patroon op meerdere manieren te gebruiken en een kledingstuk te maken dat echt bij jou past.

Simplicity's tip voor Simplicity patroon 9381 maat 48 t/m 56:

📌 Kies voor de blazer een stof die voldoende vorm houdt, zodat de revers en coupenaden mooi uitkomen. Voor de pantalon en shorts is het slim om vooraf een proefmodel te maken, zodat je de pasvorm in maat 48 t/m 56 goed kunt afstemmen.

6 redenen om Simplicity patroon 9381 maat 48 t/m 56 te gebruiken:

  • Variatie: maak een blazer, pantalon of shorts.
  • Matenreeks: verkrijgbaar in maat 48 t/m 56.
  • Niveau: geschikt voor gemiddeld naaien.
  • Merk: van het bekende Simplicity.
  • Uitwerking: met gedetailleerde instructies.
  • Gebruik: ideaal voor damesprojecten.

Plus- en minpunten van de Simplicity patroon 9381 maat 48 t/m 56 volgens specialist:

✅ Je maakt drie kledingstukken met één patroon
✅ De maatserie loopt van 48 t/m 56
✅ De moeilijkheidsgraad is gemiddeld
⚠️ De instructies zijn in het Engels en Spaans

Simplicity patroon 9381 maat 48 t/m 56 geeft je een veelzijdige basis voor een blazer, pantalon of shorts. Ga ermee aan de slag en maak er jouw eigen, zelfgemaakte favoriet van.

Meer informatie
Artikelcode
PSI9381-BB
EAN code
039363693819
Merk Simplicity
Taal Engels, Spaans
Veel gebruikt voor o.a. Blazer, Broek, Shorts
Patroon maat Maat 48, Maat 50, Maat 52, Maat 54, Maat 56
Moeilijkheid Gemiddeld
Patroon voor Vrouwen
PDF Maattabel
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Simplicity patroon 9381 maat 48 t/m 56
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

Simplicity patroon 9381 maat 48 t/m 56

Simplicity patroon 9381 maat 48 t/m 56

€ 16,00