Seralon 200mt. #0825 - Navy

  • Naai met perfectie en gemak!
  • Duurzaam polyester universeel garen.
  • Voor hand en machine, alle stoffen.
  • Sterk, glad en pluist niet.
Amann Mettler
€ 4,40

Op voorraad

stuk(s)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel

Ook beschikbaar in:

Omschrijving

Ben je op zoek naar het perfecte garen dat al je naaiprojecten naar een hoger niveau tilt, met een professionele afwerking en een betrouwbare kwaliteit? Dan is Amann Seralon 200mt. #0825 - Navy precies wat je nodig hebt! Dit universele polyestergaren, met een klassieke en diepe Navy kleur, is jouw ideale partner voor zowel de naaimachine als handnaaiwerk. Het staat bekend om zijn uitzonderlijke gladheid en gelijkmatige structuur, waardoor het moeiteloos door je naaimachine glijdt en zich prachtig laat verwerken, ongeacht de steek. Soepelheid: 5/5 – door de consistente draaddikte van 100 en de hoogwaardige vezels biedt dit garen optimale flexibiliteit en naaigemak voor al jouw creaties. De stevige binding van 200 meter op de klos verzekert je van voldoende garen voor uitgebreide projecten.

Amann Seralon 200mt. #0825 - Navy: De Basis voor Perfectie

Dit Amann Seralon garen is met precisie gemaakt in Duitsland, wat garant staat voor superieure kwaliteit. De egale structuur van het garen, zonder dikke of dunne plekken, zorgt voor een constante draadspanning en een prachtige steekvorming. Dankzij de sterke polyestervezels heeft het een grote trekkracht en zal het niet pluizen tijdens het naaien, zelfs niet bij hogere snelheden. Dit maakt het de ideale keuze voor duurzame en mooie naden op al je stoffen.

Creëer met Klasse: Duik in de diepte van Navy

De tijdloze en veelzijdige Navy kleur van Seralon 200mt. #0825 - Navy opent een wereld aan creatieve mogelijkheden. Of je nu een chique avondjurk, stoere spijkerbroek, elegante woonaccessoires of kinderkleding naait, Navy voegt altijd een vleugje klasse en diepte toe. Het combineert prachtig met zowel lichte als donkere stoffen en kan dienen als subtiele blending kleur of juist als opvallend contrast. Laat je inspireren door de rijke uitstraling en geef jouw projecten een luxe en professionele touch die de kwaliteit van jouw ambacht benadrukt.

Amann’s tip voor Seralon 200mt. #0825 - Navy:

📌 Voor het mooiste resultaat met jouw Seralon 200mt. #0825 - Navy garen adviseren wij een fijne naaimachinenaald met een dikte van NM 60. Dit zorgt voor minimale weerstand en een soepele doorgang door je stof, wat resulteert in strakke en precieze steken. Experimenteer altijd even met een proeflapje om de perfecte garenspanning voor jouw project te vinden, zodat je zeker bent van de meest optimale afwerking.

6 redenen om Seralon 200mt. #0825 - Navy te proberen:

  • Universele Toepasbaarheid: Geschikt voor alle materialen en naden, zowel met machine als met de hand.
  • Optimale Kwaliteit: Gemaakt in Duitsland, Amann staat garant voor topkwaliteit en duurzaamheid.
  • Glad & Sterk: Egaal van structuur, hoge trekkracht en pluist niet tijdens het naaien.
  • Duurzame Polyester: Bestand tegen wassen (tot 60 graden), drogen en strijken voor langdurig plezier.
  • Prachtige Navy Kleur: Een tijdloze en veelzijdige kleur die past bij ontelbare projecten.
  • Nauwkeurige Verwerking: Perfect te gebruiken met een fijne naaimachinenaald (NM 60) voor de mooiste steken.

Kies voor de betrouwbare kwaliteit en de inspirerende kleur van Seralon 200mt. #0825 - Navy en geef elk project de afwerking die het verdient.

Meer informatie
Artikelcode
S0825-200
EAN code
4012500037871
Merk Amann Mettler
Garen dikte 100 - Normaal
Garen lengte (mtr) 200
Garen type Alles-naaigaren
Wasvoorschrift Wasvoorschrift - Wassen Wasvoorschrift - Strijken Wasvoorschrift - Stomen Wasvoorschrift - Drogen Wasvoorschrift - Bleken
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Seralon 200mt. #0825 - Navy
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

Seralon 200mt. #0825 - Navy

Seralon 200mt. #0825 - Navy

€ 4,40