Seralon 200mt. #0415 - Old Tin

  • Moeiteloos naaien met dit sterke garen!
  • Duurzaam polyester universeel garen.
  • Made in Duitsland, topkwaliteit.
  • Geschikt voor hand en machine.
€ 4,40

Op voorraad

stuk(s)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel

Ook beschikbaar in:

Omschrijving

Ben je op zoek naar het perfecte universele naaigaren dat al je naaiprojecten naar een hoger niveau tilt? Laat je dan inspireren door het Amann Seralon 200mt. #0415 - Old Tin, een garen dat staat voor ongeëvenaarde kwaliteit en veelzijdigheid. Met zijn prachtige, subtiele Old Tin kleur voegt dit garen een tijdloze elegantie toe aan elke creatie, van delicate kledingstukken tot robuuste woonaccessoires. Het is een universeel garen dat moeiteloos door je naaimachine glijdt en zich net zo prettig laat verwerken bij handmatig naaiwerk. Soepelheid: 5/5. Dit garen voelt niet alleen heerlijk glad aan, het staat ook garant voor een perfecte, strakke steek, waardoor elk project een professionele afwerking krijgt.

Amann Seralon 200mt. #0415 - Old Tin – De basis voor perfectie

Dit hoogwaardige polyester garen van Amann staat bekend om zijn uitzonderlijke sterkte en duurzaamheid. Je zult merken dat het Seralon garen een prachtige egale structuur heeft, zonder enige dikke of dunne plekken, wat zorgt voor een consistente en mooie steek. Bovendien is het speciaal ontwikkeld om niet te pluizen tijdens het naaien, waardoor je naaimachine schoon blijft en je ongestoord kunt werken aan je meesterwerk. De sterke polyestervezels garanderen een grote trekkracht, wat het garen geschikt maakt voor vrijwel alle materialen en naden, van fijne zijde tot stevig denim.

Laat je creativiteit de vrije loop met Old Tin

De unieke Old Tin kleur van dit Seralon garen biedt een schitterende neutrale tint die zich perfect laat combineren met een breed scala aan stoffen en ontwerpen. Of je nu op zoek bent naar een subtiele aanvulling of juist een contrasterend element, Old Tin voegt een vleugje verfijning toe aan je project. Denk aan het verfraaien van vintage-geïnspireerde kleding, het stikken van decoratieve naden op tassen of het creëren van delicate details in quilts. Met de Seralon garen in Old Tin toon je jouw oog voor detail en straal je vakmanschap uit in elk handgemaakt stuk.

Amann’s tip voor Seralon 200mt. #0415 - Old Tin:

📌 Voor optimale resultaten met jouw Seralon 200mt. #0415 - Old Tin garen adviseren we een fijne naaimachinenaald met een dikte van NM 60. Dit zorgt voor een perfecte doorboring van de stof en voorkomt beschadigingen aan zowel de stof als het garen. Experimenteer altijd even met een proeflapje om de perfecte garenspanning voor jouw project te vinden, zo ben je verzekerd van een prachtig en duurzaam resultaat.

6 redenen om Seralon 200mt. #0415 - Old Tin te proberen:

  • Universeel inzetbaar: Geschikt voor alle materialen en naden, van fijn tot robuust.
  • Subtiele kleur: Old Tin voegt tijdloze elegantie toe aan al je projecten.
  • Superieure kwaliteit: Made in Duitsland, duurzaam en sterk polyestergaren.
  • Pluisvrij naaien: Geen vezels pluizen, voor een schone machine en soepel proces.
  • Consistente structuur: Egaal van dikte, voor een perfect en gelijkmatig stekenpatroon.
  • Zowel hand als machine: Ideaal voor zowel naaimachine als handmatig naaiwerk.

Met Seralon 200mt. #0415 - Old Tin kies je voor een garen dat staat voor kwaliteit, betrouwbaarheid en inspiratie, perfect voor jouw volgende naaiavontuur!

Meer informatie
Artikelcode
S0415-200
EAN code
4012500035341
Merk Amann Mettler
Garen dikte 100 - Normaal
Garen lengte (mtr) 200
Garen type Alles-naaigaren
Wasvoorschrift Wasvoorschrift - Wassen Wasvoorschrift - Strijken Wasvoorschrift - Stomen Wasvoorschrift - Drogen Wasvoorschrift - Bleken
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Seralon 200mt. #0415 - Old Tin
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

Seralon 200mt. #0415 - Old Tin

Seralon 200mt. #0415 - Old Tin

€ 4,40