Serafil 180 #0781 - Winter sun

  • Serafil lockgaren, dikte 180
  • Klos van 5000 meter
  • Winter sun kleur #0781
  • Voor overlock en sierstikwerk
Amann Mettler
Adviesprijs: € 12,95
€ 9,90

Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd

klos(sen)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel
Omschrijving

Serafil 180 #0781 - Winter sun is een fijn garen van Amann Mettler voor wie op zoek is naar sterke, subtiele naden met een rustige uitstraling. Deze klos bevat 5000 meter lockgaren in dikte 180 en is dankzij de fijne polyester monofilamenten bijzonder geschikt voor overlocknaden, sierstiksels en blind stikwerk in kleding, gestikte dekens en matrassen. ⚠️ Vraag onze specialisten gerust om advies

Serafil 180/2 staat bekend om zijn uiterst fijne draaddoorsnede en de grote gelijkmatigheid van de draad. Dat zorgt voor een nette verwerking op machines waar met meerdere naalden wordt gewerkt, terwijl de draadzuiverheid en perfect afgestemde avivage bijdragen aan een mooi steekbeeld. De draad is gemaakt voor verwerking waarbij breken en schuren zo goed mogelijk worden tegengegaan, wat je helpt bij precies werk in atelier en thuisatelier.

Amann Mettler Serafil 180 #0781 - Winter sun: fijn, sterk en verzorgd

De opbouw van dit lockgaren levert een filigrane optiek op, waardoor de naad visueel rustig blijft en nauwelijks opvalt. Door de fijne structuur is Serafil 180/2 een logische keuze voor hoogwaardige naaikwaliteit, zeker wanneer je een lichte, zachte afwerking zoekt met een glanzend en zijdeachtig effect. Dat maakt deze draad aantrekkelijk voor couturiers, ateliers en hobbynaaisters die aandacht willen voor afwerking tot in de details.

Winter sun in je werk: subtiel, professioneel en veelzijdig

De kleur Winter sun geeft je project een warme, lichte uitstraling zonder te overheersen. Deze serafilnaaldraad laat zich goed inzetten als boven- en ondergaren op meernaaldsmachines en is daarmee geschikt voor uiteenlopende stik- en sierprojecten in kleding en confectie. Juist in fijne stoffen en elegante afwerkingen komt de luxe uitstraling van deze draad mooi tot zijn recht.

Amann Mettler's tip voor Serafil 180 #0781 - Winter sun:

📌 Kies een fijne naald en stel de spanning zorgvuldig af voor een gelijkmatig resultaat. Experimenteer altijd even met een proeflapje om de perfecte garenspanning voor jouw project te vinden. Wil je extra effect of extra zekerheid, dan kun je testen of werken met een tweede draad past bij jouw machine en stofkeuze.

6 redenen om Serafil 180 #0781 - Winter sun te proberen:

  • Zeer fijn: ideaal voor subtiele naden en afwerking.
  • 5000 meter: royale klos voor veel naaiprojecten.
  • Sterke polyester draad: bestand tegen breken en schuren.
  • Mooi steekbeeld: glanzend en zijdeachtig van uitstraling.
  • Veelzijdig inzetbaar: voor overlock, stikwerk en sierwerk.
  • Amann Mettler: vertrouwde kwaliteit voor atelier en thuis.

Serafil 180 #0781 - Winter sun is een fijne keuze als je zoekt naar Serafil met een zachte, professionele afwerking voor nauwkeurig naaiwerk.

Meer informatie
Artikelcode
SERAFIL 0781 120
EAN code
nvt
Merk Amann Mettler
Garen dikte 180- Fijn/dun
Garen lengte (mtr) 5000
Garen type Lockgaren
Verpakkingsaantal 1
Wasvoorschrift Wasvoorschrift - Wassen Wasvoorschrift - Strijken Wasvoorschrift - Stomen Wasvoorschrift - Drogen Wasvoorschrift - Bleken
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Serafil 180 #0781 - Winter sun
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

Faq

Waar gebruik je Serafil 180 #0781 - Winter sun voor?

Deze draad is geschikt voor overlocknaden, sierstiksels, blind stikwerk en gebruik als boven- en ondergaren op meernaaldsmachines. Ook wordt hij genoemd voor gestikte dekens, matrassen en stiknaden in kleding.

Hoeveel garen zit er op een klos Serafil 180 #0781 - Winter sun?

Op deze klos zit 5000 meter garen met dikte 180. Het gaat om lockgaren van Amann Mettler.

Serafil 180 #0781 - Winter sun

Serafil 180 #0781 - Winter sun

Adviesprijs: € 12,95
€ 9,90