Scheepjes Stone Washed XL 50g - #848 Corundum Ruby

Scheepjes Stone Washed XL 50g - #848 Corundum Ruby met OekoTex
  • 70% katoen, 30% acryl
  • Naalddikte 5 mm
  • Stekenverhouding: 14x19
  • Oeko-Tex gecertificeerd
Scheepjes
€ 4,15

Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd

bol(len)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel
Omschrijving

Zoek je scheepjes stone washed xl voor een stoer brei- of haakproject? Scheepjes Stone Washed XL 50g - #848 Corundum Ruby is een garen van 70% katoen en 30% acryl, met een zachte grip en een subtiel gemêleerde uitstraling die direct karakter geeft aan je werk. Door de naalddikte van 5 mm is dit breigaren prettig om mee te werken voor projecten waarin structuur en souplesse samenkomen.

De samenstelling met katoen en polyacryl zorgt voor een fijne balans tussen natuurlijke vezels en extra zachtheid. Scheepjes Stone Washed XL 50g - #848 Corundum Ruby heeft een stekenverhouding van 14 steken x 19 naalden op 10 x 10 cm, waardoor je jouw brei- en haakwerk goed kunt afstemmen op patronen voor accessoires, dekens of andere creatieve projecten. De kleur #848 Corundum Ruby geeft jouw handwerk een rijke, eigentijdse uitstraling.

Dit garen van Scheepjes is geschikt voor breien en haken met naalden van 5 mm en kan gewassen worden op 40 graden, niet gebleekt, niet gedroogd in de droger en matig heet gestreken. Dankzij het Oeko-Tex certificaat kies je voor een garen dat aan strenge eisen voldoet. Scheepjes Stone Washed XL 50g - #848 Corundum Ruby laat zich mooi verwerken in allerlei handwerkprojecten waarbij kleur, structuur en comfort samen mogen gaan. ⚠️ Vraag onze specialisten gerust om advies.

Scheepjes Stone Washed XL 50g - #848 Corundum Ruby: stoer garen met karakter

De Stone Washed XL heeft een herkenbare, licht ruwe uitstraling met een zacht effect zodra je er mee werkt. De combinatie van katoen en acryl maakt het garen prettig voor breien en haken, terwijl de XL-dikte zorgt voor een duidelijke steekdefinitie. Dat maakt het een fijne keuze voor accessoires, woondecoratie en andere projecten waarin je structuur wilt laten spreken.

Kleur en inspiratie met Scheepjes Stone Washed XL 50g - #848 Corundum Ruby

De kleur #848 Corundum Ruby geeft dit garen een diepe, warme uitstraling die mooi tot zijn recht komt in effen werk, maar ook sterk blijft naast andere tinten uit de Stone Washed-lijn. Je kunt het combineren met rustige natuurtinten of juist gebruiken als accent in een groter project. Zo krijgt jouw breiwerk of haakwerk een moderne, handgemaakte look met een luxe gevoel.

Scheepjes's tip voor Scheepjes Stone Washed XL 50g - #848 Corundum Ruby:

📌 Gebruik breinaald of haaknaald van 5 mm als uitgangspunt en experimenteer altijd even met een proeflapje om de perfecte spanning voor jouw project te vinden. Wil je extra volume of een luchtiger effect, dan kun je ook eens testen met een andere draadspanning of het combineren van twee draden, afhankelijk van je patroon en gewenste resultaat.

6 redenen om Scheepjes Stone Washed XL 50g - #848 Corundum Ruby te proberen:

  • 70% katoen: zorgt voor een natuurlijke basis en fijne grip.
  • 30% acryl: geeft extra zachtheid en draagcomfort.
  • Naalddikte 5 mm: prettig voor breien en haken met structuur.
  • Stekenverhouding: 14 steken x 19 naalden op 10 x 10 cm.
  • Oeko-Tex: een gecertificeerd garen voor bewuste keuze.
  • Veelzijdig te gebruiken: geschikt voor accessoires en woonprojecten.
Meer informatie
Artikelcode
GBH-1665-848
EAN code
8717738988488
Duurzaamheid Oeko-Tex Class I
Merk Scheepjes
Katoen (%) 70
Polyacryl (%) 30
Breinaald dikte 5.0 mm
Steekverhouding 10 x 10 cm: 14 steken x 19 naalden
Wasvoorschrift Wasvoorschrift - Wassen Wasvoorschrift - Strijken Wasvoorschrift - Stomen Wasvoorschrift - Drogen Wasvoorschrift - Bleken
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Scheepjes Stone Washed XL 50g - #848 Corundum Ruby
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

Faq

Is Scheepjes Stone Washed XL 50g - #848 Corundum Ruby geschikt voor breien en haken?

Ja, dit garen is geschikt voor zowel breien als haken. De geadviseerde naalddikte is 5 mm en de stekenverhouding is 14 steken x 19 naalden op 10 x 10 cm.

Wat is de samenstelling van Scheepjes Stone Washed XL 50g - #848 Corundum Ruby?

Dit garen bestaat uit 70% katoen en 30% acryl. Het is voorzien van het Oeko-Tex certificaat.

Scheepjes Stone Washed XL 50g - #848 Corundum Ruby

Scheepjes Stone Washed XL 50g - #848 Corundum Ruby

€ 4,15