Scheepjes Stone Washed 50g - #807 Red Jasper
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
Op zoek naar een soepel breigaren voor kleurrijke handwerkprojecten? Scheepjes Stone Washed 50g - #807 Red Jasper is een mix van 78% katoen en 22% polyacryl, met een looplengte van 130 meter per bol. Het garen heeft een zachte, licht stoere uitstraling en is geschikt voor breien en haken met naalddikte 3, 3.25 of 3.5 mm.
✅ 78% katoen en 22% polyacryl✅ 130 meter per bol van 50 g
✅ Geschikt voor breien en haken
⚠️ Alleen te wassen op 40 graden
Scheepjes Stone Washed 50g - #807 Red Jasper in jouw handwerkcollectie
De draad combineert de stevigheid van katoen met de lichte veerkracht van polyacryl, waardoor je prettig kunt werken aan kleding, accessoires en woonprojecten. Met een proeflapje kun je eenvoudig zien hoe de steken zich gedragen op jouw gekozen naalddikte en projectspanning. Scheepjes Stone Washed 50g - #807 Red Jasper is een veelzijdige keuze voor wie houdt van een garen met karakter en een comfortabele grip.
Speel met kleur en textuur met Scheepjes Stone Washed 50g - #807 Red Jasper
De kleur Red Jasper geeft je werk een uitgesproken, levendige uitstraling. Door de zachte glans en de gemêleerde Stone Washed-look krijgt elk project extra diepte, of je nu één kleur gebruikt of combineert met andere garens uit de Scheepjes Stone Washed-lijn. Dat maakt dit breigaren aantrekkelijk voor sjaals, truien, dekens en haakprojecten waarin kleur en structuur samen mogen spreken.
Scheepjes' tip voor Scheepjes Stone Washed 50g - #807 Red Jasper: 📌 Kies voor breinaalden of een haaknaald in 3 tot 3.5 mm en experimenteer altijd even met een proeflapje om de perfecte spanning voor jouw project te vinden. Wil je een luchtiger effect, dan kun je het garen ook combineren met een tweede draad voor extra volume en een zachtere valling.
6 redenen om Scheepjes Stone Washed 50g - #807 Red Jasper te proberen:
- Katoenmix: 78% katoen en 22% polyacryl voor een fijne balans.
- Looplengte: 130 meter per bol geeft veel maakruimte.
- Naalddikte: geschikt voor 3, 3.25 en 3.5 mm.
- Toepassing: ideaal voor breien en haken.
- Stijl: Stone Washed-effect met een zachte uitstraling.
- Onderhoud: wasbaar op 40 graden en Oeko-Tex gecertificeerd.
Meer informatie
| Artikelcode |
GBH-1664-807
|
|---|---|
| EAN code |
8717738988075
|
| Duurzaamheid | Oeko-Tex Class I |
| Merk | Scheepjes |
| Garen lengte (mtr) | 130 |
| Katoen (%) | 78 |
| Polyacryl (%) | 22 |
| Breinaald dikte | 3.0 mm, 3.25 mm, 3.5 mm |
| Steekverhouding | 10 x 10 cm: 24 steken x 32 naalden |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Faq
Waarvoor gebruik je Scheepjes Stone Washed 50g - #807 Red Jasper?
Dit breigaren is geschikt voor breien en haken, en door de mix van katoen en polyacryl kun je er kleding, accessoires en woonprojecten mee maken.
Welke naalddikte past bij Scheepjes Stone Washed 50g - #807 Red Jasper?
De aanbevolen naalddikte is 3, 3.25 of 3.5 mm. Met een proeflapje bepaal je eenvoudig welke spanning het beste past bij jouw project.
Scheepjes Stone Washed 50g - #807 Red Jasper
