Ring a Roses wilg parel

Ring a Roses wilg parel met OekoTex
  • Gütermann Ring a Roses collectie
  • 100% Oeko-Tex katoen
  • Ideaal voor kleding en quilts
  • Fijne, gladde poplin kwaliteit
Adviesprijs: € 17,95
€ 12,50

Op voorraad

meter(s)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel

Ook beschikbaar in:

Omschrijving

Laat je inspireren door de zachte, poëtische uitstraling van de Ring a Roses wilg parel. Deze prachtige poplin stof van 100% katoen is bedrukt met een verfijnd dessin van wilgentakjes op een rustige, parelkleurige ondergrond. Met een gewicht van 145 gram/m² voelt de stof stevig maar toch soepel aan, perfect voor creaties die zowel comfortabel als stijlvol moeten zijn. De matte afwerking en de gladde textuur maken het een genot om mee te werken.

Creatief aan de slag met Ring a Roses Poplin

Deze katoenen poplin is een droom voor elke naaister. De stof heeft een TVI Soepelheid: 3/5, wat betekent dat hij een gemiddelde valling heeft. Hij is niet stijf, maar ook niet zo luchtig als voile, waardoor hij voldoende body heeft voor bijvoorbeeld een licht geplooide rok of een blouse met een nette kraag. Dit maakt de stof ook erg toegankelijk voor beginnende naaisters, omdat hij makkelijk knipt en niet wegglijdt onder de naaimachine. Bovendien is de stof Oeko-Tex Standard 100 gecertificeerd, wat garandeert dat er geen schadelijke stoffen zijn gebruikt.

De mogelijkheden zijn eindeloos. Denk aan een elegante zomerjurk, een comfortabele blouse of een schattig setje voor de kinderkamer. De stoffen uit de Gütermann Ring a Roses collectie zijn speciaal ontworpen om onderling prachtig te combineren, dus laat je creativiteit de vrije loop. Maak bijvoorbeeld een quilt met verschillende dessins of voeg een contrasterend detail toe aan een zelfgemaakte rok. Wat je ook besluit te maken, met de Ring a Roses wilg parel creëer je gegarandeerd iets unieks.

Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist

✅ 100% natuurlijk katoen
✅ Oeko-Tex gecertificeerd
✅ Makkelijk te verwerken
⚠️ Kan kreuken

Meer informatie
Artikelcode
47507-020
Duurzaamheid Oeko-Tex Class I
TVI-index 3
Merk Ring a Roses
Katoen (%) 100
Veel gebruikt voor o.a. Blouse, Jurk, Kinderkamer, Kinderkleding, Quilt, Rok
Stofsoort Poplin
Stofbinding Plat
Breedte (cm) 145
Motief Bloemen
Gewicht (g / m²) 145
Oppervlak Mat
Stof Veredeling Bedrukt
Wasvoorschrift Wasvoorschrift - Wassen Wasvoorschrift - Strijken Wasvoorschrift - Stomen Wasvoorschrift - Drogen Wasvoorschrift - Bleken
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Ring a Roses wilg parel
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

Mix & Match, de leukste combinaties!

Navigeren door de elementen van de carrousel is mogelijk met de tabtoets. U kunt de carrousel overslaan of direct naar de carrouselnavigatie gaan met de overslaan links.
Ring a Roses wisteria parel
Adviesprijs: € 17,95
€ 12,50
Verkrijgbaar in 4 varianten
Art: Ring a Roses wisteria parel heeft een Oeko-Tex cerificering.
Ring a Roses wisteria grijs
Adviesprijs: € 17,95
€ 12,50
Verkrijgbaar in 4 varianten
Art: Ring a Roses wisteria grijs heeft een Oeko-Tex cerificering.
Ring a Roses plantentakje grijs
Adviesprijs: € 17,95
€ 12,50
Verkrijgbaar in 3 varianten
Art: Ring a Roses plantentakje grijs heeft een Oeko-Tex cerificering.
Ring a Roses flora hortensia taupe
Adviesprijs: € 17,95
€ 12,50
Verkrijgbaar in 4 varianten
Art: Ring a Roses flora hortensia taupe heeft een Oeko-Tex cerificering.
Ring a Roses madelief ster grijs
Adviesprijs: € 17,95
€ 12,50
Verkrijgbaar in 3 varianten
Art: Ring a Roses madelief ster grijs heeft een Oeko-Tex cerificering.
Ring a Roses wilg parel

Ring a Roses wilg parel

Adviesprijs: € 17,95
€ 12,50