Ring a Roses lelietje der dalen oud-roze

Ring a Roses lelietje der dalen oud-roze met OekoTex
  • Katoen poplin van Gütermann
  • Romantisch lelietje-der-dalen dessin
  • OEKO-TEX® gecertificeerd
  • Ideaal voor kleding en quilts
Adviesprijs: € 17,95
€ 12,50

Op voorraad

meter(s)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel

Ook beschikbaar in:

Omschrijving

Laat je betoveren door de romantische charme van de Ring a Roses lelietje der dalen oud-roze. Deze prachtige poplin, geweven van 100% katoen, voelt heerlijk zacht en glad aan en is onderdeel van de befaamde Gütermann-collectie. Het delicate dessin van lelietjes-der-dalen op een warme oud-roze ondergrond geeft elk project een tijdloze en verfijnde uitstraling. Deze stof heeft een TVI Soepelheid: 3/5. Dit betekent dat de poplin een gemiddelde, prettige valling heeft; de stof is niet stijf, maar heeft genoeg body voor kleding met een lichte structuur, zoals een blouse of een gevoerde rok.

Van droom tot creatie: wat maak jij hiervan?

Deze katoenen poplin is een droom om mee te werken. De stof is stabiel, makkelijk te knippen en naait prettig, wat hem geschikt maakt voor zowel beginnende als gevorderde naaisters. Dankzij het OEKO-TEX® Standard 100 certificaat kun je er met een gerust hart de mooiste kinderkleding of beddengoed van maken. De stof ademt en is vriendelijk voor de huid, perfect voor kleding die je direct op de huid draagt.

De mogelijkheden zijn eindeloos. Denk aan een elegante blouse, een zwierige zomerjurk of een schattig rokje. Ook voor decoratieve projecten zoals quilts, kussenhoezen of de aankleding van een kinderkamer is deze stof een prachtige keuze. Combineer hem met andere stoffen uit de Ring a Roses collectie voor een harmonieus geheel. Wat je project ook is, de hoogwaardige kwaliteit en het prachtige dessin van de Ring a Roses lelietje der dalen oud-roze zorgen gegarandeerd voor een succes.

Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist

  • ✅ 100% natuurlijk en ademend katoen
  • ✅ Gecertificeerd met OEKO-TEX® Standard 100
  • ✅ Tijdloos en romantisch bloemendessin
  • ⚠️ Kan kreuken door de katoensamenstelling
Meer informatie
Artikelcode
47511-140
Duurzaamheid Oeko-Tex Class I
TVI-index 3
Katoen (%) 100
Veel gebruikt voor o.a. Blouse, Jurk, Kinderkamer, Kinderkleding, Quilt, Rok
Stofsoort Poplin
Stofbinding Plat
Breedte (cm) 145
Motief Bloemen
Gewicht (g / m²) 145
Oppervlak Mat
Stof Veredeling Bedrukt
Wasvoorschrift Wasvoorschrift - Wassen Wasvoorschrift - Strijken Wasvoorschrift - Stomen Wasvoorschrift - Drogen Wasvoorschrift - Bleken
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Ring a Roses lelietje der dalen oud-roze
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

Mix & Match, de leukste combinaties!

Navigeren door de elementen van de carrousel is mogelijk met de tabtoets. U kunt de carrousel overslaan of direct naar de carrouselnavigatie gaan met de overslaan links.
Ring a Roses plantentakje roze
Adviesprijs: € 17,95
€ 12,50
Verkrijgbaar in 3 varianten
Art: Ring a Roses plantentakje roze heeft een Oeko-Tex cerificering.
Ring a Roses daisy chain roze
Adviesprijs: € 17,95
€ 12,50
Verkrijgbaar in 3 varianten
Art: Ring a Roses daisy chain roze heeft een Oeko-Tex cerificering.
Ring a Roses flora paardenbloem oud-roze
Adviesprijs: € 17,95
€ 12,50
Verkrijgbaar in 2 varianten
Art: Ring a Roses flora paardenbloem oud-roze heeft een Oeko-Tex cerificering.
Ring a Roses madelief ster oud-roze
Adviesprijs: € 17,95
€ 12,50
Verkrijgbaar in 3 varianten
Art: Ring a Roses madelief ster oud-roze heeft een Oeko-Tex cerificering.
Ring a Roses lelietje der dalen oud-roze

Ring a Roses lelietje der dalen oud-roze

Adviesprijs: € 17,95
€ 12,50