Rico Creative Chenillove berry

  • Zachte chenille van 100% polyester
  • 100 gram en 110 meter per bol
  • Advies naaldmaat 4, 4,5 of 5
  • Voor breien, haken en knuffelprojecten
Rico Design
€ 5,45

Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd

bol(len)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel
Omschrijving

Zoek je een zacht chenillegaren voor knusse brei- en haakprojecten? Rico Creative Chenillove berry is een pluizig babywol-garen van Rico Design met een fluweelzachte uitstraling, gemaakt voor comfortabele creaties zoals dekentjes, knuffels en accessoires.

Het garen voelt volumineus en soepel aan, waardoor je er prettig mee werkt met breinaald of haaknaald maat 4, 4,5 of 5. Dankzij de samenstelling van 100% polyester krijgt je werkstuk een zachte, aaibare structuur met een mooi gelijkmatig effect. Eén bol bevat 100 gram en 110 meter, zodat je gericht kunt plannen voor kleinere en middelgrote projecten.

✅ Zachte chenille-structuur voor een aaibare touch
✅ Geschikt voor breien en haken met maat 4-5
✅ 100 gram per bol, 110 meter per bol
⚠️ 100% polyester, dus minder natuurlijk van karakter

Met Rico Creative Chenillove berry geef je jouw handwerk een luxe, zachte basis in een rijke berry-tint. Het garen komt mooi tot zijn recht in babyprojecten, woonaccessoires en knuffelige creaties, en is dankzij de egale chenillelook ook fijn voor projecten waarin de structuur echt mag spreken.

Rico Creative Chenillove berry: zachte chenille met veel volume

De structuur van dit chenilllegaren is compact, zacht en pluizig, waardoor het prettig glijdt tijdens het breien en haken. De vezels bestaan uit 100% polyester en zorgen voor een volle, gelijkmatige uitstraling die mooi werkt in eenvoudige steken en in projecten waar een zachte afwerking belangrijk is. Rico Creative Chenillove berry is daarom een fijne keuze voor dekentjes, kussens, knuffels en andere zachte creaties.

Berrykleur en creatieve mogelijkheden

De berrykleur geeft dit garen een warme, diepe uitstraling die meteen sfeer toevoegt aan je werk. Je combineert het makkelijk met andere breigarens of haakgarens wanneer je contrast of extra textuur wilt toevoegen, maar ook solo komt de luxe chenillelook sterk naar voren. Juist in grotere oppervlakken laat de kleur mooi zien hoe rijk en vol een project kan ogen.

Rico Design's tip voor Rico Creative Chenillove berry:

📌 Kies voor breinaald of haaknaald 4, 4,5 of 5 voor een mooi resultaat met deze chenillekwaliteit. Experimenteer altijd even met een proeflapje om de perfecte spanning voor jouw project te vinden. Wil je een extra luchtig effect of juist meer stevigheid, dan kun je het garen ook naast een tweede draad testen.

6 redenen om Rico Creative Chenillove berry te proberen:

  • Zacht chenillegaren: prettig voor aaibare projecten
  • 100% polyester: geeft een volle, egale structuur
  • Maatadvies 4-5: geschikt voor breien en haken
  • 110 meter per bol: handig voor planning van je werk
  • Berrykleur: warm en stijlvol in elk project
  • Rico Design: vertrouwd merk voor creatief handwerk

Rico Creative Chenillove berry is een zachte keuze voor breien en haken, met een volle chenillelook en een warme berrykleur.

Meer informatie
Artikelcode
RI383376.017
EAN code
4065166057141
Merk Rico Design
Polyester (%) 100
Breinaald dikte 4.0 mm, 4.5 mm, 5.0 mm
Wolsoort Babywol, Breiwol, Haakgarens
Steekverhouding 10 x 10 cm: 12 steken x 20 naalden
Wasvoorschrift Wasvoorschrift - Wassen Wasvoorschrift - Strijken Wasvoorschrift - Stomen Wasvoorschrift - Drogen Wasvoorschrift - Bleken
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Rico Creative Chenillove berry
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

Faq

Is Rico Creative Chenillove berry geschikt om mee te haken?

Ja, dit garen is geschikt om mee te haken met haaknaaldmaat 4 tot 5. Door de chenillestructuur krijgt je haakwerk een zachte en volle uitstraling.

Hoeveel meter zit er op een bol Rico Creative Chenillove berry?

Een bol bevat 110 meter en weegt 100 gram. Het garen is gemaakt van 100% polyester.

Rico Creative Chenillove berry

Rico Creative Chenillove berry

€ 5,45