Raincoat uni zwart
- Volledig waterdicht en soepel
- Matte, moderne zwarte look
- Ideaal voor jas en jack
- Comfort door breedte-stretch
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
De Raincoat uni zwart is een soepele, waterdichte stof met een rustige matte uitstraling en een stijlvolle zwarte look. De gebreide polyesterbasis zorgt voor comfort en stabiliteit, terwijl de breedte-stretch prettig meebeweegt met jouw ontwerp. Met een gewicht van 223 gram per meter en een breedte van 137 cm is deze stof stevig genoeg voor functionele creaties, maar toch goed te verwerken.
Waterdichte stof voor jas, jack en accessoires
Deze Raincoat uni zwart is ideaal voor regenjassen, jacks, outdoor kleding en praktische accessoires. Ook voor tassen, hoezen en andere projecten die bescherming tegen vocht vragen, is dit een sterke keuze. Dankzij de volledig waterdichte kwaliteit en de breedte-stretch maak je comfortabele items die mooi aansluiten en fijn dragen. De matte afwerking geeft elk project een moderne, ingetogen uitstraling.
Voor accessoires, jack en jas is deze stof een slimme basis voor sportieve bovenkleding, kindermodellen of een stevige tas met een strakke afwerking. De stof laat zich prettig naaien met de juiste aanpak en is daardoor ook geschikt voor makers die een duurzaam, functioneel resultaat zoeken. TVI Soepelheid: 4/5, wat betekent dat de stof soepel valt en zich prettig laat verwerken zonder stug aan te voelen.
Plus- en minpunten van de Raincoat uni zwart volgens specialist:
✅ Volledig waterdicht
✅ Soepele gebreide kwaliteit
✅ Comfort door breedte-stretch
⚠️ Handwas vereist
Raincoat uni zwart is een betrouwbare keuze voor functionele creaties met een moderne uitstraling, en Raincoat uni zwart maakt elk project direct sterk en stijlvol.
Meer informatie
| Artikelcode |
19980-490
|
|---|---|
| TVI-index | 3 |
| Polyester (%) | 100 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Accessoires, Jack, Jas |
| Stofsoort | Lak |
| Stretch | Breedte stretch |
| Stofbinding | Gebreid |
| Breedte (cm) | 137 |
| Motief | Effen |
| Gewicht (g / m²) | 223 |
| Eigenschap | Waterdicht |
| Oppervlak | Mat |
| Wasvoorschrift |
|
Voor het beste resultaat
Reviews
Raincoat uni zwart
off-white
geel
lichtbeige
beige
roze
oud-roxe
zalm
rood
groen
khaki
khaki
lila
babyblauw
kobalt
blauw
grijs