Quality Batist zalm
- Klassieke batist in een zachte zalmkleur
- Kreukherstellend dankzij polyestermix
- Lichtgewicht en soepel vallend
- Ideaal voor blouses, jurken en babykleding
Op voorraad
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf ⬠50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Ook beschikbaar in:
Omschrijving
Maak je mooiste creaties met onze Quality Batist zalm. Deze prachtige, fijn geweven stof combineert 35% ademend katoen met 65% kreukherstellend polyester, wat resulteert in een heerlijk lichte en luchtige kwaliteit van 120 gram per m². De stof voelt zacht aan op de huid en heeft een subtiele, matte uitstraling in een warme zalmtint, perfect voor kledingstukken die elegant en comfortabel moeten zijn.
Een veelzijdige stof voor luchtige projecten
Deze batist is een plezier om mee te werken dankzij de stabiele platbinding, die het knippen en naaien vergemakkelijkt. De stof heeft een mooie, soepele valling, wat we uitdrukken met een TVI Soepelheid van 3/5. Dit betekent dat de stof elegant valt, maar toch genoeg body heeft voor details zoals een kraagje of manchet. Het grootste voordeel van de katoen-polyestermix is dat je creatie minder snel kreukt en mooi in vorm blijft, zelfs na een lange dag dragen.
Laat je inspireren door de zachte kwaliteit van deze stof. Het is de perfecte keuze voor een stijlvolle blouse, een zwierige zomerjurk of verfijnd nachtgoed. Dankzij het ademende en huidvriendelijke karakter is de stof ook uitermate geschikt voor tedere babykleding, zoals een licht hemdje of een comfortabel rompertje. Elk project krijgt een tijdloze en delicate uitstraling met deze prachtige Quality Batist zalm.
Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist
ā
Kreukherstellend door de polyestermix
ā
Lichtgewicht en ademend
ā
Zachte en soepele valling
ā ļø Kan licht doorschijnen
Meer informatie
| Artikelcode |
10023-895
|
|---|---|
| TVI-index | 3 |
| Katoen (%) | 35 |
| Polyester (%) | 65 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Baby, Blouse, Jurk, Nachtgoed |
| Stofsoort | Batist |
| Stretch | Niet rekbaar |
| Stofbinding | Plat |
| Breedte (cm) | 145 |
| Motief | Effen |
| Gewicht (g / m²) | 120 |
| Oppervlak | Mat |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Quality Batist zalm
lichtgroen