Organic Cotton Fleece Old Pink

Biologische stof -  Organic Cotton Fleece Old Pink
  • Kledingstuk: baby, babykamer, blazer, bodywarmer,
  • Baby, trui en vest
  • Old Pink, 140 cm breed
  • GOTS, organisch katoen
Organic Quality
Adviesprijs: € 29,95
€ 22,95

Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd

meter(s)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel
Omschrijving

Organic Cotton Fleece Old Pink is een zachte organische katoenen fleece van Organic Quality, gemaakt als gebreide stof voor warme en comfortabele projecten. De stof heeft een matte uitstraling, een breedte van 140 cm en een gewicht van 300 gram per m², waardoor je werkt met een stevige maar aangename fleece in de kleur Old Pink.

Organic Cotton Fleece Old Pink voor kleding en projecten

Deze organic cotton fleece is geschikt voor onder meer een babyuitzet, babykamer, joggingpak, trui, vest, jas, bodywarmer, blazer, jurk, rok, overgooier, kussen en zelfs een zachte badstofachtige afwerking voor accessoires. Dankzij de gebreide structuur en de bi-stretch geeft de stof mee, wat prettig is bij kleding die comfortabel moet zitten en bij projecten waarbij wat extra bewegingsvrijheid gewenst is. TVI Soepelheid: 3/5 betekent dat de stof soepel genoeg is voor draagbare creaties, maar wel genoeg body heeft om mooi in vorm te blijven.

Voor babykleding en omslagdoeken is deze fleece een logische keuze, terwijl je er ook een warm vest, een relaxte trui of een comfortabele bodywarmer van kunt maken. Ook voor een kussen of een zachte babykamer-toepassing komt de rustige uitstraling van Organic Cotton Fleece Old Pink goed tot zijn recht. De stof is 100% katoen, GOTS-gecertificeerd en past daarmee goed bij projecten waarbij je waarde hecht aan een natuurlijke basis.

Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist

✅ 100% organisch katoen
✅ Zacht en huidvriendelijk
✅ GOTS-gecertificeerd
⚠️ Vraag onze specialisten gerust om advies

Meer informatie
Artikelcode
16388-140
Duurzaamheid GOTS - Global Organic Textile Standard
TVI-index 3
Merk Organic Quality
Katoen (%) 100
Veel gebruikt voor o.a. Baby, Babykamer, Blazer, Bodywarmer, Jas, Joggingpak, Jurk, Kussen, Overgooier, Rok, Trui, Vest
Stofsoort Fleece, Tricot
Stretch Bi-stretch
Stofbinding Gebreid
Breedte (cm) 140
Motief Effen
Gewicht (g / m²) 300
Oppervlak Mat
Wasvoorschrift Wasvoorschrift - Wassen Wasvoorschrift - Strijken Wasvoorschrift - Stomen Wasvoorschrift - Drogen Wasvoorschrift - Bleken
Voor het beste resultaat
Navigeren door de elementen van de carrousel is mogelijk met de tabtoets. U kunt de carrousel overslaan of direct naar de carrouselnavigatie gaan met de overslaan links.
PRYM Krijtradeerwieltje Muis ergonomic 610950
5
€ 10,50
-0%
PRYM Hobby Naaischaar 8'' 21 cm 610523
5
€ 23,60
-0%
Naaimachinenaalden Ballpoint dikte 70
5
€ 2,35
PRYM Glaskopspelden staal 0,60x30mm zilver kl, assortiment  029217
5
€ 8,70
-0%
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Organic Cotton Fleece Old Pink
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

Faq

Waarvoor gebruik je Organic Cotton Fleece Old Pink het best?

Deze stof is geschikt voor babykleding, een joggingpak, trui, vest, jas of kussen. De gebreide fleece van 300 gram per m² biedt warmte en draagcomfort.

Is Organic Cotton Fleece Old Pink een rekbare stof?

Ja, de stof is bi-stretch. Dat maakt haar prettig voor kleding en projecten waarbij je wat extra meegevend materiaal wilt.

Organic Cotton Fleece Old Pink

Organic Cotton Fleece Old Pink

Adviesprijs: € 29,95
€ 22,95