NewLook naaipatroon 6656

  • Top voor dames
  • Maat 36 t/m 48
  • Gemiddeld niveau
  • New Look 6656 patroon
NewLook naaipatronen
€ 13,00

Tijdelijk niet op voorraad, leverbaar na 100 werkdag(en)

  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijs garantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
Omschrijving

Zoek je een NewLook naaipatroon 6656 voor een top in maat 36 t/m 48? Dit naaipatroon van NEW LOOK is bedoeld voor dames en past bij een creatief project voor wie een gemiddeld patroon zoekt. Met de duidelijke werkbeschrijving en de inbegrepen maattabel kun je gericht aan de slag met je eigen top.

NewLook naaipatroon 6656: jouw top met eigen stijl

Met dit patroon maak je een top die je zelf kunt afstemmen op jouw stijl en stofkeuze. NewLook naaipatroon 6656 is een patroon met gedetailleerde instructies en een aangetekende naadtoeslag van 1,5 cm, tenzij anders aangegeven. Het patroon is geschikt voor vrouwen en vraagt een gemiddeld naaieniveau, waardoor het een fijne keuze is voor hobbynaaisters die meer uit hun project willen halen en voor professionals die graag met een helder patroon werken.

Creatief aan de slag met NewLook naaipatroon 6656

Dit patroon geeft je ruimte om een top te maken die past bij verschillende outfits en gelegenheden. De aanbevolen stoffen zoals chambray, charmeuse, cotton lawn, cotton types, crepe de chine, double georgette, linen blends en silkie types laten zien dat je kunt spelen met soepelvallende en verfijnde materialen. Zo werk je aan een zelfgemaakte top die mooi aansluit op jouw garderobe en waarin het merk NEW LOOK zijn sterke patroonkennis laat zien.

NewLook's tip voor NewLook naaipatroon 6656:

📌 Kies een stof die past bij de uitstraling die je zoekt: de genoemde opties variëren van katoen tot zijdeachtige stoffen en van linnenmixen tot soepelvallende kwaliteiten. Gebruik de maattabel uit het patroon om de juiste maat te bepalen voordat je begint.

6 redenen om NewLook naaipatroon 6656 te gebruiken:

  • Top als project: Je maakt een dames-top met dit patroon.
  • Maatbereik: Verkrijgbaar in maat 36 t/m 48.
  • Niveau: Geschikt voor een gemiddeld niveau.
  • Naadtoeslag: 1,5 cm is aangetekend.
  • Taal: De boektaal is Engels, Spaans en Frans.
  • Merk: NEW LOOK staat voor bekend patroonontwerp.

Plus- en minpunten van de NewLook naaipatroon 6656 volgens specialist:

✅ Top als naai-project voor dames
✅ Maat 36 t/m 48 aanwezig
✅ Naadtoeslag van 1,5 cm aangetekend
⚠️ De boektaal is Engels, Spaans en Frans

Met NewLook naaipatroon 6656 kies je voor een top-patroon met heldere instructies, een duidelijke maatreeks en veel ruimte voor een eigen stofkeuze. Ga er ontspannen mee aan de slag en maak van NewLook naaipatroon 6656 jouw volgende zelfgemaakte favoriet.

Meer informatie
Artikelcode
PNL6656A
EAN code
039363466567
Merk NEW LOOK
Taal Engels, Frans, Spaans
Veel gebruikt voor o.a. Top
Patroon maat Maat 36, Maat 38, Maat 40, Maat 42, Maat 44, Maat 46, Maat 48
Moeilijkheid Gemiddeld
Patroon voor Vrouwen
PDF Maattabel
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: NewLook naaipatroon 6656
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.