NewLook naaipatroon 6567
Omschrijving
Zoek je een NewLook naaipatroon 6567 voor een jurk in maat 32 t/m 44? Dit naaipatroon voor dames is bedoeld voor een creatief project met een gemiddelde moeilijkheidsgraad en geeft je de basis om zelf een elegante jurk te maken met de vertrouwde aanpak van New Look.
NewLook naaipatroon 6567 voor jouw jurkproject
Met dit patroon maak je een jurk die past bij jouw eigen stijl en naaiplannen. De werkbeschrijving is in het Engels, Spaans en Frans beschikbaar en het patroon wordt geleverd in een envelop. Dankzij de aangetekende naadtoeslag van 1,5 cm hoef je de naden niet meer zelf aan te tekenen, wat prettig werkt bij een project met een gemiddeld niveau. Dit patroon is interessant voor dames die graag gericht aan de slag gaan met een kledingstuk dat ruimte laat voor een nette, persoonlijke afwerking.
NewLook naaipatroon 6567 met ruimte voor creativiteit
De NewLook naaipatroon 6567 is een fijne keuze wanneer je graag een jurk maakt die je kunt afstemmen op je eigen stof en stijl. Denk aan materialen zoals katoen, katoenmix, zijde, crepe of laundered silks-rayons, zoals de patrooninformatie aangeeft. Zo kun je variëren in uitstraling en een jurk naaien die past bij een casual of juist gekleder resultaat. New Look staat daarbij bekend om patronen waarmee je stap voor stap aan een modeproject werkt.
NewLook's tip voor NewLook naaipatroon 6567:
📌 Kies een stof die past bij de gewenste uitstraling van je jurk en houd rekening met de stofsuggesties uit de patrooninformatie: cotton and cotton blends, silks and silk types, crepe of laundered silks-rayons.
6 redenen om NewLook naaipatroon 6567 te gebruiken:
- Jurkpatroon: maak zelf een damesjurk.
- Maatbereik: verkrijgbaar van maat 32 t/m 44.
- Niveau: geschikt voor gemiddeld naaien.
- Naadtoeslag: 1,5 cm zit al inbegrepen.
- Talen: werkbeschrijving in EN, ES en FR.
- Merk: officieel New Look patroon.
Plus- en minpunten van de NewLook naaipatroon 6567 volgens specialist:
✅ Jurkpatroon voor dames
✅ Maten 32 t/m 44 beschikbaar
✅ Naadtoeslag van 1,5 cm inbegrepen
⚠️ Werkbeschrijving niet in het Nederlands
Met NewLook naaipatroon 6567 haal je een veelzijdig jurkenpatroon in huis waarmee je gericht aan je volgende naaiproject kunt beginnen. NewLook naaipatroon 6567 geeft je een stevige basis voor een jurk met een eigen uitstraling.
Meer informatie
| Artikelcode |
PNL6567A
|
|---|---|
| EAN code |
039363197171
|
| Merk | NEW LOOK |
| Taal | Engels, Frans, Spaans |
| Veel gebruikt voor o.a. | Jurk |
| Patroon maat | Maat 32, Maat 34, Maat 36, Maat 38, Maat 40, Maat 42, Maat 44 |
| Moeilijkheid | Gemiddeld |
| Patroon voor | Vrouwen |
| Maattabel |
