Lang Yarns Merino 120 Fuchsia
- 100% scheerwol met zachte grip
- Naalddikte 3,5 - 4,5 mm
- Ca. 120 meter per bol
- RWS-certificaat en superwash
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
Zoek je lang yarns merino dat zacht aanvoelt, mooi in vorm blijft en fijn breit of haakt? Lang Yarns Merino 120 Fuchsia is een breiwol van 100% scheerwol (Merino fine) met superwash finish, geschikt voor brei- en haakprojecten waarin comfort en structuur samenkomen.
Lang Yarns Merino 120 Fuchsia: soepel garen voor dagelijks draagplezier
Dit garen is gemaakt van de beste kwaliteit Australische merino wol en voelt daardoor heerlijk zacht en veerkrachtig aan. Met een naalddikte van 3,5 - 4,5 mm, een looplengte van ca. 120 meter per bol van 50 gram en een stekenverhouding van 22 steken x 32 naalden op 10 x 10 cm, werk je er prettig mee aan truien, vesten, mutsen en andere accessoires. Het garen behoudt zijn vorm goed en is daardoor ook geschikt voor klassieke modellen met een strakke afwerking.
Fuchsia met veel ruimte voor creativiteit
De kleur Fuchsia geeft je werk direct een levendige, uitgesproken uitstraling. Lang Yarns Merino 120 Fuchsia laat zich mooi combineren met andere effen garens, maar komt ook sterk tot zijn recht in een ontwerp waarin de kleur alle aandacht krijgt. Dankzij de luxe merino uitstraling is dit breigaren een sterke keuze voor zowel tijdloze basics als opvallende handgemaakte stukken.
Lang Yarns Merino 120 Fuchsia's tip voor Lang Yarns Merino 120 Fuchsia:
📌 Gebruik naalden binnen de aanbevolen range van 3,5 - 4,5 mm en experimenteer altijd even met een proeflapje om de perfecte spanning voor jouw project te vinden. Brei of haak je graag met twee draden samen voor een voller effect, dan kun je eerst testen hoe de steken vallen. Het garen is superwash afgewerkt en is geschikt voor 30 graden fijnwas, maar niet bleken, niet drogen en niet heet strijken.
6 redenen om Lang Yarns Merino 120 Fuchsia te proberen:
- Zacht merino: 100% scheerwol met fijne grip
- Superwash finish: praktisch in onderhoud
- Fijne looplengte: ca. 120 meter per bol
- Veelzijdig: geschikt voor breien en haken
- Vormvast: blijft mooi in je werk zitten
- RWS-certificaat: schaapvriendelijke herkomst
Lang Yarns Merino 120 Fuchsia is een veelzijdig breigaren voor wie graag werkt met zachte merinowol en een heldere kleur wil combineren met betrouwbare kwaliteit.
✅ Zachte 100% scheerwol met fijne grip✅ Superwash finish voor praktisch gebruik
✅ Geschikt voor breien en haken
⚠️ Beperkte voorraad (op=op)
Meer informatie
| Artikelcode |
LY34-0466
|
|---|---|
| EAN code |
7611862219207
|
| Duurzaamheid | RWS - Responsible Wool Standard |
| Merk | Lang Yarns |
| Wol (%) | 100 |
| Breinaald dikte | 3.5 mm, 4.0 mm, 4.5 mm |
| Wolsoort | Breiwol, Haakgarens |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Faq
Is Lang Yarns Merino 120 Fuchsia geschikt voor een trui?
Ja, dit garen is geschikt voor truien. In de productdata staan ook voorbeeldverbruiken voor heren-, dames- en kindertruien genoemd.
Welke samenstelling heeft Lang Yarns Merino 120 Fuchsia?
Dit garen bestaat uit 100% scheerwol (Merino fine) en heeft een superwash finish.
Lang Yarns Merino 120 Fuchsia
