Free Spirit PWWM147.WINE Morris & Co – Laceflower – Wine
- 100% natuurlijk katoen (poplin)
- Exclusieve William Morris print
- TVI Soepelheid: 3/5
- Perfect voor kleding en quilts
Op voorraad
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Ook beschikbaar in:
Omschrijving
Met de rijk gedetailleerde Free Spirit PWWM147.WINE Morris & Co – Laceflower – Wine haal je een stukje authentieke textielhistorie in huis. Deze schitterende stof kenmerkt zich door een betoverend dieren- en bloemendessin in een diepe Wine tint, volledig geïnspireerd op het historische archief van William Morris. Het is een 100% katoenen poplin met een matte finish en een mooi gewicht van 143 gram per vierkante meter bij een stofbreedte van 112 centimeter. TVI Soepelheid: 3/5. Dit betekent dat de platgeweven katoen prettig glad aanvoelt, een gemiddelde valling heeft en voldoende stevigheid biedt om de vorm van je project prachtig te behouden.
Exclusieve katoen voor stijlvolle naaiprojecten
Deze comfortabele katoen is niet-rekbaar en dankzij de digitale bedrukking spatten de kleuren werkelijk van de stof af. Poplin staat bekend als een uiterst gebruiksvriendelijke stof die moeiteloos onder de naaimachine door glijdt en goed op zijn plek blijft liggen, wat het verwerken een fluitje van een cent maakt voor zowel beginners als professionals. Om de hoogwaardige kwaliteit en rijke kleuren langdurig te behouden, adviseren wij de stof op maximaal 30 graden te wassen en deze liever niet in de droger te stoppen of heet te strijken.
Zodra je deze katoenkwaliteit in handen hebt, stromen de ideeën voor de prachtigste creaties vanzelf binnen. De soepele maar tegelijkertijd stevige structuur maakt het de ultieme keuze voor het naaien van een klassieke blouse, een luchtige jurk of een zwierige rok met een mooie valling. Bovendien is dit materiaal een onmisbare toevoeging voor de gepassioneerde quilter; het gedetailleerde dessin voegt direct enorm veel karakter toe aan elke quilt.
Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist
✅ 100% Natuurlijk en ademend katoen
✅ Hoogwaardige kwaliteit met exclusieve print
✅ Ideaal voor kledingstukken en quilts
⚠️ Kan kreuken tijdens het wassen of dragen
Kortom, laat jouw creativiteit de vrije loop en geniet van elke steek met de Free Spirit PWWM147.WINE Morris & Co – Laceflower – Wine.
Meer informatie
| Artikelcode |
47835-200
|
|---|---|
| TVI-index | 3 |
| Merk | Free Spirit |
| Katoen (%) | 100 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Blouse, Jurk, Quilt, Rok |
| Stofsoort | Poplin |
| Stretch | Niet rekbaar |
| Stofbinding | Plat |
| Breedte (cm) | 112 |
| Motief | Dieren |
| Gewicht (g / m²) | 143 |
| Oppervlak | Mat |
| Stof Veredeling | Digitaal bedrukt |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Free Spirit PWWM147.WINE Morris & Co – Laceflower – Wine
blauw