La Concorde Dot Ficelle

  • 100% katoenen poplin
  • Subtiel streepdessin
  • Van het merk Le_Quilt
  • Ideaal voor kleding en quilt
Le Quilt Fabrics
Adviesprijs: € 18,50
€ 13,50

Op voorraad

meter(s)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel
Omschrijving

Laat je inspireren door de verfijnde eenvoud van La Concorde Dot Ficelle. Deze prachtige katoenen poplin, afkomstig van het kwaliteitsmerk Le_Quilt, heeft een subtiel geweven uitstraling met een dessin van fijne, onregelmatige streepjes in een rustige grijs tint. De stof is gemaakt van 100% katoen, voelt stevig maar toch zacht aan en is met een breedte van 115 cm perfect voor diverse creatieve projecten.

Van Quilt tot Garderobe: Eindeloze Mogelijkheden

Deze stof is een droom voor elke quilt- en patchworkliefhebber, maar leent zich ook uitstekend voor kleding. Met een gewicht van 143 gram/m² is de stof niet te zwaar en niet te licht. De TVI Soepelheid: 3/5 geeft aan dat de stof een gemiddelde valling heeft; soepel genoeg voor kleding, maar met voldoende body om mooi in model te blijven. Omdat de stof niet rekbaar is, is hij gemakkelijk te knippen en te naaien, wat hem ook geschikt maakt voor de beginnende naaister.

Wat ga jij maken? Denk aan een klassieke blouse, een comfortabele jurk of een stijlvolle A-lijn rok. De stof is ook perfect voor het maken van accessoires zoals tassen, kussenslopen of als een unieke voering in een jasje. De veelzijdigheid maakt de creatieve mogelijkheden met La Concorde Dot Ficelle eindeloos.

Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist

✅ 100% Natuurlijk
✅ Ademend en huidvriendelijk
✅ Veelzijdig voor kleding en quilt
⚠️ Kan kreuken

Meer informatie
Artikelcode
57817-450
TVI-index 3
Merk Le Quilt
Katoen (%) 100
Veel gebruikt voor o.a. Blouse, Jurk, Quilt, Rok
Stofsoort Poplin
Stretch Niet rekbaar
Stofbinding Plat
Breedte (cm) 115
Motief Strepen
Gewicht (g / m²) 143
Oppervlak Mat
Stof Veredeling Bedrukt
Wasvoorschrift Wasvoorschrift - Wassen Wasvoorschrift - Strijken Wasvoorschrift - Stomen Wasvoorschrift - Drogen Wasvoorschrift - Bleken
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: La Concorde Dot Ficelle
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

La Concorde Dot Ficelle

La Concorde Dot Ficelle

Adviesprijs: € 18,50
€ 13,50