Kruger park Provence
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
Laat je inspireren door de avontuurlijke sfeer van de katoenen poplin Kruger park Provence. Deze prachtige stof van het merk Le_Quilt toont een sfeervol tafereel met olifanten, uitgevoerd in de warme kleur lever. Het is een 100% katoenen poplin met een gewicht van 143 gr/m², wat zorgt voor een glad en stevig gevoel. De stof is perfect voor wie houdt van een uniek dessin met een natuurlijke uitstraling.
Naai-ideeën met Katoen Poplin Kruger Park
Deze poplin is een droom voor elke naaister. De stof is dankzij de platbinding en het feit dat deze niet-rekbaar is, zeer stabiel en makkelijk te verwerken. De valling van de stof is gemiddeld, wat we bij Textielstad aanduiden met een TVI Soepelheid: 3/5. Dit betekent dat de stof mooi in model blijft, maar niet stijf is. Hierdoor is het een uitstekende keuze voor zowel kleding als voor de fijnere quilt- en patchworkprojecten. De stof naait prettig en is ook voor de beginnende naaister goed te hanteren.
Maak van deze stof bijvoorbeeld een stijlvolle blouse, een comfortabele jurk of een charmante rok. Het dessin leent zich ook uitstekend voor het maken van unieke accessoires zoals tassen, etuis of decoratieve kussens voor in huis. Met een breedte van 115 cm heb je talloze mogelijkheden om je creativiteit de vrije loop te laten met de Kruger park Provence.
Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist
✅ 100% Natuurlijk katoen
✅ Ademend en huidvriendelijk
✅ Prachtige, gedetailleerde print
⚠️ Kan kreuken (is van katoen)
Meer informatie
| Artikelcode |
59587-260
|
|---|---|
| TVI-index | 3 |
| Merk | Le Quilt |
| Katoen (%) | 100 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Blouse, Jurk, Quilt, Rok |
| Stofsoort | Poplin |
| Stretch | Niet rekbaar |
| Stofbinding | Plat |
| Breedte (cm) | 115 |
| Motief | Dieren |
| Gewicht (g / m²) | 143 |
| Oppervlak | Mat |
| Stof Veredeling | Bedrukt |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Kruger park Provence
