Knoop Katoen-poly recycled 20mm bordeaux 3st
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
Zoek je een knoop die je project direct een verzorgde afwerking geeft? De Knoop Katoen-poly recycled 20mm bordeaux 3st van Prym is een sluiting met een ronde vorm, vier gaten en een formaat van 20 mm, passend voor allerlei naaiprojecten waarbij je een stevige en nette knoop zoekt. Deze knoop is gemaakt van 20% gerecycled katoen en 80% polyester, wordt verkocht per kaart met 3 stuks en heeft de kleur bordeaux. In de productinformatie staat ook dat de Prym-afmeting Ø 20 mm is. De knoop hoort thuis in de categorie sluitingen en is geschikt voor sewing-projecten, kleding en accessoires; het is geen stofproduct en je gebruikt het dus als sluiting, niet als materiaal voor valling of verwerking als textiel. ⚠️ Vraag onze specialisten gerust om advies.
Knoop Katoen-poly recycled 20mm bordeaux 3st: netjes afgewerkt en veelzijdig
De Knoop Katoen-poly recycled 20mm bordeaux 3st is een praktische knoop van Union Knopf by Prym met een doorsnede van 20 mm. Dankzij de vier gaten kun je hem stevig vastzetten op kledingstukken, tassen of andere handgemaakte accessoires. De combinatie van gerecycled katoen en polyester zorgt voor een functionele sluiting die mooi aansluit bij projecten waarin afwerking en uitstraling samenkomen.Prym's tip voor Knoop Katoen-poly recycled 20mm bordeaux 3st:
📌 Kies bij een zichtbare sluiting voor meerdere knopen uit dezelfde kaart, zodat je een project gelijkmatig kunt afwerken. Deze kaart bevat 3 stuks, handig als je een kledingstuk of accessoire met één set sluitingen wilt voorzien.3 redenen om Knoop Katoen-poly recycled 20mm bordeaux 3st te proberen:
- 20 mm maat voor een duidelijke sluiting
- Vier gaten voor stevige bevestiging
- 3 stuks per kaart voor kleine projecten
Met de Knoop Katoen-poly recycled 20mm bordeaux 3st kies je voor een sluiting van Prym die geschikt is voor naaiprojecten, kleding en accessoires.
✅ 20 mm formaat voor zichtbare afwerking✅ Gemaakt van gerecycled katoen en polyester
✅ Vier gaten voor stevige bevestiging
⚠️ Slechts 3 stuks per kaart
Meer informatie
| Artikelcode |
U0453739020005404
|
|---|---|
| EAN code |
4050945129553
|
| Merk | Prym |
| Afmeting (mm) | 20 |
Reviews
Faq
Wat is de Knoop Katoen-poly recycled 20mm bordeaux 3st precies?
Het is een ronde knoop van Prym met vier gaten en een diameter van 20 mm. De kaart bevat 3 stuks en het materiaal bestaat uit 20% gerecycled katoen en 80% polyester.
Waarvoor gebruik je een knoop van 20 mm bordeaux?
Deze sluiting is geschikt voor naaiprojecten, kleding en accessoires. De productinformatie noemt sewing als toepassing en de knoop wordt per kaart verkocht.
Knoop Katoen-poly recycled 20mm bordeaux 3st
