Knoop hout vlak 2 gaatjes 15mm beige 4st

-15%
SALE
  • Houten knoop van 15 mm
  • Beige uitvoering met 2 gaatjes
  • Geleverd op kaart met 4 stuks
  • Geschikt voor kleding en accessoires
PRYM
Normale prijs: € 4,30
€ 3,66

Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd

kaart(en)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel
Omschrijving

Zoek je een natuurlijke sluiting met een rustige uitstraling? Knoop hout vlak 2 gaatjes 15mm beige 4st van Prym is een houten knoop voor naai- en handwerkprojecten waarbij je kiest voor een lichte, beige afwerking en een compacte maat van 15 mm. Deze vlakke knoop met 2 gaatjes past mooi op kleding, accessoires en kleine creatieve projecten, en wordt geleverd op een kaartje met 4 stuks.

Knoop hout vlak 2 gaatjes 15mm beige 4st: natuurlijk en veelzijdig

Deze sluiting is gemaakt van 100% hout, met als materiaal olive tree wood, en heeft een diameter van 15 mm. Dankzij de twee gaatjes zet je de knoop eenvoudig vast op verschillende stoffen. De beige kleur geeft een kalme, natuurlijke look die goed combineert met basics, handgemaakte kleding en stijlvolle accessoires. Je gebruikt deze knoop vooral wanneer je een sluiting zoekt die functioneel is, maar ook zichtbaar bijdraagt aan de afwerking van je werkstuk.

Een houten knoop die mooi aansluit op jouw ontwerp

De vlakke vorm zorgt voor een rustige afwerking en maakt de knoop geschikt voor projecten waar het detail subtiel mag blijven. Door de neutrale kleur laat hij zich goed combineren met zowel lichte als aardetinten, waardoor je eenvoudig een samenhangend geheel maakt. Deze knoop hout is een fijne keuze voor wie houdt van een natuurlijke look met een verzorgde, handgemaakte uitstraling.

Prym's tip voor Knoop hout vlak 2 gaatjes 15mm beige 4st:

📌 Kies voor meerdere knopen als je een kledingstuk of accessoire wilt afwerken met dezelfde houtlook; dit kaartje bevat 4 stuks, dus handig voor een kleinere toepassing of om direct een passend setje achter de hand te hebben.

3 redenen om Knoop hout vlak 2 gaatjes 15mm beige 4st te proberen:

  • Natuurlijk materiaal 100% hout voor een warme uitstraling
  • Compact formaat 15 mm voor subtiele sluitingen
  • Handige verpakking 4 knopen op één kaart

Met Knoop hout vlak 2 gaatjes 15mm beige 4st kies je voor een compacte houten sluiting met een rustige beige look en een nette afwerking.

Meer informatie
Artikelcode
U0042134015001604
EAN code
4050945129249
Merk Prym
Afmeting (mm) Ø15
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Knoop hout vlak 2 gaatjes 15mm beige 4st
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

Faq

Wat is Knoop hout vlak 2 gaatjes 15mm beige 4st van Prym?

Dit is een houten knoop van Prym in beige, met 2 gaatjes en een diameter van 15 mm. Je ontvangt 4 stuks op een kaart.

Voor welke projecten is deze knoop hout geschikt?

Deze sluiting is geschikt voor kleding, accessoires en andere handwerkprojecten waarbij een natuurlijke, subtiele afwerking gewenst is.

Knoop hout vlak 2 gaatjes 15mm beige 4st

Knoop hout vlak 2 gaatjes 15mm beige 4st

Normale prijs: € 4,30
€ 3,66