Knoop bloem 2 gaatjes 18mm marine 3st
- Bloemvormige knoop van 18 mm
- Marine kleur voor een rustige look
- 2 gaatjes voor eenvoudige bevestiging
- Kaartje met 3 stuks van Prym
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
Zoek je een karaktervolle knoop bloem 2 gaatjes 18mm marine 3st van Prym voor een nette, decoratieve afwerking? Deze bloemvormige knoop in marine is een sluiting met 2 gaatjes en een diameter van 18 mm, geleverd op een kaart met 3 stuks. De knoop is gemaakt van polyamide en komt uit de sluitingen van Prym, een merk dat bekendstaat om stevige en zorgvuldig afgewerkte fournituren. Door het compacte formaat en de uitgesproken vorm is deze knoop geschikt voor kleding, accessoires en andere naaiprojecten waarbij je een sluiting met een speels detail zoekt.
✅ Bloemvorm geeft een decoratief accent✅ 18 mm geschikt voor veel projecten
✅ Geleverd als kaart met 3 stuks
⚠️ Vraag onze specialisten gerust om advies
Knoop bloem 2 gaatjes 18mm marine 3st: een klein detail met veel uitstraling
De Knoop bloem 2 gaatjes 18mm marine 3st is een kunststof knoop van polyamide met een bloemvorm en een diameter van 18 mm. Dankzij de 2 gaatjes bevestig je deze sluiting eenvoudig op kleding of accessoires die een nette, zichtbare afwerking mogen krijgen. De marine kleur zorgt voor een rustige, tijdloze uitstraling en combineert mooi met verschillende stoffen en stijlen, van praktisch tot decoratief.
Zo bevestig je deze Prym-knopen met zorg
Naai de Knoop bloem 2 gaatjes 18mm marine 3st vast met passend garen en stem de plaatsing af op je project, zodat de bloemvorm mooi tot zijn recht komt. Deze knoop is geschikt voor toepassingen waarbij een sluiting én decoratieve afwerking samenkomen, zoals kledingstukken, tassen en accessoires. Door de levering op kaart met 3 stuks kun je handig een kleine serie of een enkel project afwerken.
Prym's tip voor Knoop bloem 2 gaatjes 18mm marine 3st:
📌 Kies voor de Knoop bloem 2 gaatjes 18mm marine 3st altijd een bevestiging die past bij de dikte van je stof, zodat de knoop netjes plat ligt en stevig vastzit. Bestel je meerdere sluitingen voor één project, dan houd je de afwerking mooi gelijkmatig.
3 redenen om Knoop bloem 2 gaatjes 18mm marine 3st te proberen:
- Decoratief: De bloemvorm geeft je project direct meer detail.
- Praktisch: De 2 gaatjes maken bevestigen overzichtelijk.
- Handig formaat: Met 18 mm is de knoop breed inzetbaar.
De Knoop bloem 2 gaatjes 18mm marine 3st is een stijlvolle Prym-sluiting voor iedereen die een functionele knoop wil combineren met een opvallende afwerking.
Meer informatie
| Artikelcode |
U0046013018006804
|
|---|---|
| EAN code |
4050945127993
|
| Merk | Prym |
| Afmeting (mm) | 18 |
Reviews
Faq
Waarvoor gebruik je de Knoop bloem 2 gaatjes 18mm marine 3st?
Deze knoop gebruik je als sluiting op kleding, accessoires of andere naaiprojecten waarbij een bloemvormig detail gewenst is. De knoop heeft 2 gaatjes, is 18 mm groot en wordt geleverd per 3 stuks.
Van welk materiaal is deze Prym-knoop gemaakt?
De Knoop bloem 2 gaatjes 18mm marine 3st is gemaakt van polyamide. Het product wordt geleverd op een kaart met 3 knopen.
Knoop bloem 2 gaatjes 18mm marine 3st
