Knitted Waffle Big Terra

Knitted Waffle Big Terra met OekoTex
  • Prachtige grove wafelstructuur
  • Heerlijk zacht en soepel
  • Perfect voor vesten en babyaccessoires
  • Oeko-Tex gecertificeerd
Adviesprijs: € 24,95
€ 19,95

Op voorraad

meter(s)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel
Omschrijving

Maak kennis met de Knitted Waffle Big Terra, een prachtige stof die direct opvalt door zijn karakteristieke, grove wafelstructuur. Deze gebreide kwaliteit combineert een rijke, volumineuze uitstraling met een verrassend zacht en soepel gevoel op de huid. Dankzij de samenstelling van katoen en polyester geniet je van een duurzame stof die uitstekend in model blijft. Met een breedte van 160 cm en een gewicht van 400 gram per vierkante meter, biedt deze stof precies de juiste substantie voor creatieve projecten waarbij textuur centraal staat. TVI Soepelheid: 4/5. Deze score geeft aan dat de stof heerlijk soepel valt en zich makkelijk laat verwerken tot kledingstukken die fijn om het lichaam bewegen.

Creatieve mogelijkheden met Knitted Waffle Big Terra

Deze veelzijdige stof leent zich uitstekend voor uiteenlopende toepassingen, zowel in de mode als in je interieur. Dankzij de breedte-stretch en de gebreide binding kun je er comfortabele vesten van maken die heerlijk zitten, of kies voor stijlvolle homewear zoals een zachte ochtendjas. De stof is bovendien zeer geliefd voor de babykamer; denk aan prachtige, ademende omslagdoeken of zachte kussens die een warme uitstraling aan de ruimte geven.

Of je nu een ervaren coupeuse bent of net begint met je naai-avontuur, de Knitted Waffle Big Terra is een plezier om mee te werken. Het is de perfecte keuze voor het maken van sfeervolle woonaccessoires zoals spreien of decoratieve kussens, maar ook voor comfortabel nachtgoed of een hip vest voor jezelf of je kleintje. Laat je inspireren door de warme terra tint en breng jouw creatieve ideeën tot leven met deze kwalitatieve stof. De Knitted Waffle Big Terra is de ideale basis voor elk warm en stijlvol zelfgemaakt item.

Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist

✅ Heerlijk zacht en soepel

✅ Uitstekende kwaliteit (Oeko-Tex)

✅ Ideaal voor baby en interieur

⚠️ Kan krimpen bij te warm wassen

Meer informatie
Artikelcode
16585-210
Duurzaamheid Oeko-Tex Class I
TVI-index 4
Katoen (%) 50
Polyester (%) 50
Veel gebruikt voor o.a. Baby, Babykamer, Kinderkamer, Kussen, Nachtgoed, Vest, Woninginrichting
Stofsoort Wafeldoek
Stretch Breedte stretch
Stofbinding Gebreid
Breedte (cm) 160
Motief Effen
Gewicht (g / m²) 400
Wasvoorschrift Wasvoorschrift - Wassen Wasvoorschrift - Strijken Wasvoorschrift - Stomen Wasvoorschrift - Drogen Wasvoorschrift - Bleken
Voor het beste resultaat
Navigeren door de elementen van de carrousel is mogelijk met de tabtoets. U kunt de carrousel overslaan of direct naar de carrouselnavigatie gaan met de overslaan links.
PRYM Trick Marker lost van zelf op 611809
5
Normale Prijs € 5,90 Special Price € 5,02
-15%
Naaimachinenaalden Ballpoint dikte 70
5
€ 2,35
Naaimachinenaalden Universal dikte 80
5
Adviesprijs: € 2,65
€ 1,95
PRYM Glaskopspelden staal 0,60x30mm zilver kl, assortiment  029217
5
Normale Prijs € 8,70 Special Price € 7,40
-15%
Vlieseline 485 zwart
5
Adviesprijs: € 8,95
€ 7,10
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Knitted Waffle Big Terra
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

Knitted Waffle Big Terra

Knitted Waffle Big Terra

Adviesprijs: € 24,95
€ 19,95