Katoen Poplin stof bedrukt en folie Kerstballen Marine

Katoen Poplin stof bedrukt en folie Kerstballen Marine met OekoTex
  • Feestelijke kerstprint met foliedetails
  • 100% Oeko-Tex katoen poplin
  • Gemakkelijk te naaien en te verwerken
  • Ideaal voor decoratie en kleding
Adviesprijs: € 8,50
€ 4,99

Op voorraad

meter(s)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel

Ook beschikbaar in:

Omschrijving

Laat je creativiteit de vrije loop met onze feestelijke Katoen Poplin stof bedrukt en folie Kerstballen Marine. Deze gladgeweven poplin van 100% katoen heeft een diepe, nachtblauwe basis waarop sierlijke kerstballen schitteren dankzij de subtiele foliedetails. Met een gewicht van 110 g/m² is deze stof licht maar toch stevig en valt hij mooi zonder te zwaar te zijn.

Een veelzijdige kerststof voor al jouw projecten

Deze poplin is dankzij de platbinding een genot om mee te werken, zowel voor de beginnende als de ervaren naaister. De stof is stabiel en niet-rekbaar, wat het knippen en stikken vergemakkelijkt. Bovendien is de stof Oeko-Tex gecertificeerd, wat betekent dat hij vrij is van schadelijke stoffen en veilig is voor direct huidcontact. De valling is gemiddeld, zoals onze TVI Soepelheid: 3/5 aangeeft. Dit betekent dat de stof wat body heeft en mooi zijn vorm behoudt, ideaal voor projecten die een beetje structuur vragen.

Denk bijvoorbeeld aan een unieke kerstblouse, feestelijke kussens voor op de bank, of een prachtig tafelkleed dat de hele kamer in kerstsfeer brengt. De stof is ook perfect voor patchwork en quilten, of voor het maken van herbruikbare cadeauzakjes. Kortom, de creatieve mogelijkheden zijn eindeloos met deze Katoen Poplin stof bedrukt en folie Kerstballen Marine.

Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist

āœ… Feestelijke folieprint voor een luxe uitstraling

āœ… Gemaakt van 100% Oeko-Tex katoen

āœ… Eenvoudig te verwerken voor beginners

āš ļø Kan kreuken (typisch voor katoen)

Meer informatie
Artikelcode
61714-430
Duurzaamheid Oeko-Tex Class I
TVI-index 3
Veel gebruikt voor o.a. Accessoires, Blouse, Kussen, Quilt
Stofsoort Poplin
Stretch Niet rekbaar
Stofbinding Plat
Breedte (cm) 140
Motief Fantasie
Gewicht (g / m²) 110
Stof Veredeling Bedrukt
Wasvoorschrift Wasvoorschrift - Wassen Wasvoorschrift - Strijken Wasvoorschrift - Stomen Wasvoorschrift - Drogen Wasvoorschrift - Bleken
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Katoen Poplin stof bedrukt en folie Kerstballen Marine
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

Katoen Poplin stof bedrukt en folie Kerstballen Marine

Katoen Poplin stof bedrukt en folie Kerstballen Marine

Adviesprijs: € 8,50
€ 4,99