Katoen twill marine
- Stevige keperstof
- Zachte, matte look
- Voor broekpak en jack
- TVI Soepelheid: 3/5
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Ook beschikbaar in:
Omschrijving
Katoen twill marine is een stevige en veelzijdige stof met een rustige, diepe uitstraling die direct vertrouwen geeft. De keperbinding zorgt voor een mooie, subtiele structuur en de geruwde, gewassen afwerking maakt de stof aangenaam zacht zonder zijn robuuste karakter te verliezen. Met een gewicht van 260 g/m² en een breedte van 145 cm is dit een fijne basis voor kleding met body en een nette, tijdloze look.
Katoen twill marine voor broeken, jassen en rokken
Deze katoen twill is heel geschikt voor een broekpak, jack, pantalon of rok. Dankzij de lichte breedtestretch draag je de stof comfortabel, terwijl de stevige kwaliteit zorgt voor een mooie vormvastheid. TVI Soepelheid: 3/5 betekent dat de stof goed in model blijft, maar toch soepel genoeg verwerkt en gedragen kan worden voor stijlvolle kledingstukken met karakter.
Of je nu een moderne pantalon, een stoer jack of een elegante rok wilt maken: Katoen twill marine geeft je project een verzorgde basis met een luxe, matte uitstraling. Ook voor een compleet broekpak is deze stof een sterke keuze, omdat hij comfortabel draagt en prachtig aansluit bij strakke of juist iets lossere modellen.
Plus- en minpunten van de Katoen twill marine volgens specialist:
✅ Stevige kwaliteit met body
✅ Zacht door geruwde afwerking
✅ Wasbaar op 30 graden
⚠️ Beperkte voorraad (op=op)
Meer informatie
| Artikelcode |
70084-430
|
|---|---|
| Duurzaamheid | Oeko-Tex Class II |
| TVI-index | 3 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Broekpak, Jack, Broek, Rok |
| Stofsoort | Twill |
| Stretch | Breedte stretch |
| Stofbinding | Keper |
| Breedte (cm) | 145 |
| Motief | Effen |
| Gewicht (g / m²) | 260 |
| Oppervlak | Mat, Zacht |
| Stof Veredeling | Gewassen, Geruwd |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Katoen twill marine
wit
gebroken wit
beige
groen grijs
antreciet