Katoen tricot oker streepje
- Zacht, rekbaar en comfortabel
- Hoogwaardig katoen met elastan
- Geschikt voor diverse projecten
- Oeko-Tex gecertificeerd
Op voorraad
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Ook beschikbaar in:
Omschrijving
Met het Katoen tricot oker streepje haal je een veelzijdige en comfortabele stof in huis die perfect is voor talloze projecten. Deze gebreide tricot, bestaande uit 95% katoen en 5% elastan, voelt heerlijk zacht aan op de huid en biedt dankzij de bi-stretch eigenschap een fijne bewegingsvrijheid. Op de stof zie je een charmant streepjesdessin: de warme okerkleur wordt speels onderbroken door smalle, lichte strepen, wat zorgt voor een frisse en tijdloze uitstraling. Bovendien is dit katoen tricot Oeko-Tex gecertificeerd, wat betekent dat het vrij is van schadelijke stoffen en dus veilig is voor jou en je gezin!
Toepassingen voor jouw creaties
Deze comfortabele tricot stof is een uitstekende keuze voor het maken van de meest uiteenlopende kledingstukken en accessoires. Het Katoen tricot oker streepje is onder andere geschikt voor het naaien van vrolijke kinderkleding, comfortabele T-shirts, tops en tunieken, maar ook voor elegante jurken en rokken. Denk bijvoorbeeld aan een zacht nachtgoed, een sportieve joggingpak, of een leuke bermuda voor de zomer. Zelfs voor sfeervolle kussens in de kinderkamer is deze stof ideaal. Laat je inspireren door de zachtheid en de rekbaarheid van dit materiaal en creëer unieke projecten met dit prachtige Katoen tricot oker streepje.
Meer informatie
| Artikelcode |
26621-060
|
|---|---|
| Duurzaamheid | Oeko-Tex Class I |
| Elastan (%) | 5 |
| Katoen (%) | 95 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Bermuda, Joggingpak, Jurk, Kinderkamer, Kussen, Nachtgoed, Overgooier, Rok, Shirt, Top, Tuniek |
| Stofsoort | Tricot |
| Stretch | Bi-stretch |
| Stofbinding | Gebreid |
| Breedte (cm) | 150 |
| Motief | Strepen |
| Gewicht (g / m²) | 200 |
| Wasvoorschrift |
|
Voor het beste resultaat
Reviews
Katoen tricot oker streepje
terra