Katoen poplin dominostenen
- 100% ademend katoen
- Speels dominostenen dessin
- Ideaal voor kleding en quilts
- Gemakkelijk te verwerken poplin
Op voorraad
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
Zet de eerste stap naar een speels en creatief project met onze Katoen poplin dominostenen. Deze stof, gemaakt van 100% hoogwaardig katoen, heeft een gladde en matte afwerking die kenmerkend is voor poplin. Het gewicht van 110 gr/m² en de platbinding zorgen voor een fijne balans in de valling. De TVI Soepelheid: 3/5 geeft aan dat de stof een gemiddelde souplesse heeft; stevig genoeg om mooi vorm te behouden in bijvoorbeeld een blouse, maar soepel genoeg om comfortabel te dragen. Het levendige dessin van dominostenen op een witte achtergrond nodigt uit tot het maken van unieke stukken.
Naai-ideeën met katoen poplin
Poplin is een van de meest geliefde stoffen voor zowel beginnende als ervaren naaisters, en dat is niet voor niets. De stabiele, niet-rekbare kwaliteit maakt het knippen en naaien een plezier. Dankzij de samenstelling van 100% katoen is de stof heerlijk ademend en huidvriendelijk, wat het ideaal maakt voor kleding die direct op de huid wordt gedragen. Deze stof leent zich uitstekend voor projecten die een beetje structuur vragen, zonder in te leveren op comfort. Denk aan scherpe kragen, nette manchetten of een strakke tailleband.
Laat je fantasie de vrije loop en creëer een opvallende blouse, een zwierige zomerjurk of een comfortabele rok. Maar de mogelijkheden stoppen niet bij kleding. Deze poplin is ook een geweldige keuze voor patchwork en quiltprojecten, waar het duidelijke patroon echt tot zijn recht komt. Ook voor accessoires zoals tassen, kussenslopen of de voering van een jasje is deze veelzijdige Katoen poplin dominostenen een perfecte keuze.
Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist
✅ 100% natuurlijk katoen
✅ Veelzijdig inzetbaar
✅ Wasbaar op 30 graden
⚠️ Kan kreuken
Meer informatie
| Artikelcode |
60648-010
|
|---|---|
| TVI-index | 3 |
| Katoen (%) | 100 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Blouse, Jurk, Quilt, Rok |
| Stofsoort | Poplin |
| Stretch | Niet rekbaar |
| Stofbinding | Plat |
| Breedte (cm) | 145 |
| Motief | Fantasie |
| Gewicht (g / m²) | 110 |
| Oppervlak | Mat |
| Stof Veredeling | Bedrukt |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Katoen poplin dominostenen