Jacquard voering swirl zwart

  • Luxe jacquard geweven voering
  • Subtiel tweekleurig glanseffect
  • Soepele valling en glad oppervlak
  • Perfect voor blazers en mantels
Adviesprijs: € 11,95
€ 9,95

Op voorraad

meter(s)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel
Omschrijving

De Jacquard voering swirl zwart is een prachtige, luxe jacquard geweven stof die jouw creaties net dat beetje extra flair geeft. Dankzij de bijzondere binding en het tweekleurige garen ontstaat er een subtiel changeant effect en een licht glanzend oppervlak. Met een breedte van 140 centimeter en een comfortabel gewicht van 98 gram, biedt deze niet-rekbare kwaliteit een fantastische basis. De combinatie van 55% polyester en 45% viscose zorgt voor optimaal draagcomfort en een ademende werking, perfect voor de binnenkant van hoogwaardige kledingstukken.

Luxe afwerking met een soepele valling

Deze elegante stof is bij uitstek geschikt voor het voeren van uiteenlopende naaiprojecten. Omdat het materiaal een TVI Soepelheid: 4/5 heeft, valt het prachtig soepel en glad. Dit betekent dat de voering moeiteloos over andere kledinglagen glijdt, wat essentieel is voor een professionele afwerking. Gebruik deze jacquard voor het voeren van mantels, stijlvolle blazers, klassieke gilets of maak er unieke en luxe accessoires van. Je geeft ieder kledingstuk een directe en tastbare upgrade.

Kruip met vertrouwen achter de naaimachine om jouw handgemaakte garderobe te voorzien van een echte designer touch. Maak bijvoorbeeld de binnenkant van die ene warme winterjas net zo indrukwekkend als de buitenkant, of voorzie een op maat gemaakte tas van dit verfijnde motief. Houd er bij de wasverzorging rekening mee dat je het materiaal op maximaal 30 graden wast, niet in de droger stopt en niet heet strijkt, zodat de structuur optimaal behouden blijft. Geef jouw mooiste creaties de afwerking die ze verdienen met de schitterende Jacquard voering swirl zwart.

Plus- en minpunten van de Jacquard voering swirl zwart volgens specialist:

✅ Subtiel glanzend changeant effect

✅ Soepele valling (TVI 4/5)

✅ Ademend comfort door de viscose

⚠️ Beperkte voorraad (op=op)

Meer informatie
Artikelcode
58888-490
TVI-index 4
Polyester (%) 55
Viscose (%) 45
Veel gebruikt voor o.a. Accessoires, Voering
Stofsoort Voering
Stretch Niet rekbaar
Stofbinding Jacquard
Breedte (cm) 140
Motief Fantasie
Gewicht (g / m²) 98
Oppervlak Licht glanzend
Wasvoorschrift Wasvoorschrift - Wassen Wasvoorschrift - Strijken Wasvoorschrift - Stomen Wasvoorschrift - Drogen Wasvoorschrift - Bleken
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Jacquard voering swirl zwart
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

Jacquard voering swirl zwart

Jacquard voering swirl zwart

Adviesprijs: € 11,95
€ 9,95