Italiaanse luxe bouclé pailletten zwart
- Kledingstuk: jack, jas, mantel, vest, woninginrich
- Jack, jas, mantel
- Breedte 150 cm
- Gebreide bouclé stof
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
Italiaanse luxe bouclé pailletten zwart is een gebreide stof met een rijke boucléstructuur, subtiele glans en ton-sur-ton pailletten, bedoeld voor stijlvolle jacks, jassen, mantels, vesten en woninginrichting. De stof heeft een breedte van 150 cm, weegt 220 gram per meter en heeft TVI Soepelheid: 2/5, wat betekent dat je een stof krijgt met beperkte soepelheid en een duidelijkere, gestructureerde valling. Dankzij de samenstelling met katoen, mohair, polyester en wol krijgt deze stof een uitgesproken couture-uitstraling.
Italiaanse luxe bouclé pailletten zwart voor couture en interieur
Deze bouclé stof is geschikt voor projecten waarin je textuur en uitstraling centraal zet. Door het gebreide karakter en het glinsterende oppervlak is Italiaanse luxe bouclé pailletten zwart bijzonder passend voor een jack, een mantel of een vest met karakter, maar ook voor decoratieve toepassingen in de woninginrichting. De stof is niet rekbaar, dus werk rustig en zorgvuldig bij het knippen en verwerken.
Voor een ontwerp voor dames of een uniseks project kun je deze stof goed inzetten wanneer je zoekt naar een opvallende, luxe basis met reliëf en een subtiele glans. Italiaanse luxe bouclé pailletten zwart vraagt om een nauwkeurige afwerking en past bij een projectniveau dat enige ervaring met stoffen en patroondelen prettig maakt. ⚠️ Beperkte voorraad (op=op)
Plus- en minpunten van de Italiaanse luxe bouclé pailletten zwart volgens specialist:
✅ Bouclé met ton-sur-ton pailletten
✅ Breedte van 150 cm
✅ Geschikt voor jack, jas en mantel
⚠️ Beperkte voorraad (op=op)
Meer informatie
| Artikelcode |
70214-490
|
|---|---|
| Duurzaamheid | Deadstock |
| TVI-index | 2 |
| Katoen (%) | 10 |
| Mohair (%) | 10 |
| Polyester (%) | 70 |
| Wol (%) | 10 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Jack, Jas, Mantel, Vest, Woninginrichting |
| Stofsoort | Tricot |
| Stretch | Niet rekbaar |
| Stofbinding | Gebreid |
| Breedte (cm) | 150 |
| Motief | Effen |
| Gewicht (g / m²) | 220 |
| Oppervlak | Glinsterend |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Faq
Waarvoor gebruik ik Italiaanse luxe bouclé pailletten zwart?
Deze gebreide bouclé stof is bedoeld voor jacks, jassen, mantels, vesten en woninginrichting. De rijke structuur en glans geven projecten direct een luxe uitstraling.
Is Italiaanse luxe bouclé pailletten zwart rekbaar?
Nee, de stof is niet rekbaar. Dat maakt haar geschikt voor gestructureerde ontwerpen waarbij vorm en uiterlijk belangrijk zijn.
Italiaanse luxe bouclé pailletten zwart
crème
roze