Imitatie Leer Flame Red
- Stevig kunstleer in rood
- 140 cm breed, 550 g/m²
- Voor jack, kussen en meubelstof
- Vormvast en niet rekbaar
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
Imitatie Leer Flame Red van Textielstad Basic Quality is een stevige kunstleer stof in rood, met een mat oppervlak en een robuuste uitstraling voor accessoires, jacks, kussens en meubelstof. Deze gecoate stof heeft een breedte van 140 cm, een gewicht van 550 g/m² en is opgebouwd uit 65% polyester en 35% katoen. Dankzij de TVI Soepelheid: 1/5 voelt de stof vormvast aan en krijgt je project veel structuur.
Imitatie leer voor stoere accessoires en interieur
Deze imitatie leer stof is bijzonder geschikt voor projecten die tegen een stootje mogen kunnen. Door het stevige karakter en de gecoate afwerking is het een logische keuze voor meubels, woonaccessoires en kledingstukken met body, zoals een jack of gilet. De stof is niet rekbaar, waardoor je werkvormen mooi strak en stabiel blijven. Voor onderhoud geldt dat je de stof op 30 graden kunt wassen, niet kunt bleken, niet in de droger mag doen en niet heet mag strijken; stomen is wel mogelijk.
Gebruik Imitatie Leer Flame Red voor een opvallend kussen, een bekleding met karakter of een accessoire dat extra structuur nodig heeft. Ook voor een stoer jack of andere kleding met een duidelijke vorm is dit kunstleer een sterke basis. De combinatie van 550 g/m², 140 cm breedte en de mix van polyester en katoen maakt deze stof praktisch voor creatieve projecten die stevig en stijlvol moeten aanvoelen.
Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist
✅ Stevige kunstleer kwaliteit
✅ Gecoat en vormvast
✅ Geschikt voor interieur en kleding
⚠️ Niet rekbaar
Meer informatie
| Artikelcode |
11042-170
|
|---|---|
| TVI-index | 1 |
| Merk | Textielstad Basic Quality |
| Katoen (%) | 35 |
| Polyester (%) | 65 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Accessoires, Jack, Kussen, Meubelstof |
| Stofsoort | Kunstleer |
| Stretch | Niet rekbaar |
| Stofbinding | Plat |
| Breedte (cm) | 140 |
| Motief | Effen |
| Gewicht (g / m²) | 550 |
| Oppervlak | Mat |
| Stof Veredeling | Gecoat |
| Wasvoorschrift |
|
Voor het beste resultaat
Reviews
Faq
Waarvoor gebruik je Imitatie Leer Flame Red?
Deze kunstleer stof is geschikt voor accessoires, jacks, kussens en meubelstof. Door het stevige gewicht van 550 g/m² en de vormvaste structuur blijft het resultaat mooi strak.
Hoe soepel is Imitatie Leer Flame Red?
De stof heeft TVI Soepelheid: 1/5, wat betekent dat hij vrij stevig en vormvast is. Daardoor is hij vooral geschikt voor projecten met meer body en minder soepele valling.
Imitatie Leer Flame Red
