Harry Potter jersey Hedwig uil
- Jersey met Hedwig de uil
- 95% katoen, 5% elastaan
- Heerlijk rekbaar en comfortabel
- Breedte 150 cm, 200 g/m²
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
Duik in de magische wereld van Harry Potter met deze prachtige Harry Potter jersey Hedwig uil stof, waar trouwe uil Hedwig elegant poseert tegen een diepe zwarte achtergrond. Deze soepele tricot, met een gewicht van 200 gram per vierkante meter en een breedte van 150 cm, is een droom voor elke fan. De comfortabele samenstelling van 95% katoen en 5% elastaan zorgt voor een heerlijk zachte stof die een fijne breedtestretch heeft, ideaal voor projecten die zowel comfort als bewegingsvrijheid vereisen.
Comfort en Magie in jouw Naaiprojecten met Harry Potter jersey
Deze gebreide stof, ook wel tricot genoemd, is dankzij de toevoeging van elastaan heerlijk rekbaar en veert mooi terug. Perfect dus voor kleding die lekker zit en prettig draagt. De mat afgewerkte oppervlakte en de Oeko-Tex Standard 100 certificering garanderen een veilige en kwalitatieve basis voor al jouw creaties. Of je nu een beginnende of gevorderde naaister bent, de Harry Potter jersey Hedwig uil is verrassend makkelijk te verwerken en leent zich uitstekend voor uiteenlopende projecten.
TVI Soepelheid: 3/5. Dit betekent dat de stof een gemiddelde valling heeft: soepel genoeg voor comfortabele kleding, maar met voldoende body voor structuur. Hierdoor is het ideaal voor items die mooi moeten vallen zonder te stijf te zijn, en tegelijkertijd een beetje vorm moeten behouden.
Laat je fantasie de vrije loop en creëer de meest betoverende kledingstukken. Deze jersey is uitermate geschikt voor het maken van comfortabele kinder- en volwassen shirts, tops en jurkjes. Maar denk ook eens aan vrolijke leggings, comfortabele pyjama's of zelfs een leuke hoodie. Alles is mogelijk om jouw eigen magische garderobe samen te stellen met deze fantastische Harry Potter jersey Hedwig uil!
Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist
✅ Zacht en comfortabel
✅ Goede rekbaarheid
✅ Betoverende Hedwig print
⚠️ Niet geschikt om heet te strijken
Meer informatie
| Artikelcode |
60503-480
|
|---|---|
| Duurzaamheid | Oeko-Tex Class I |
| TVI-index | 3 |
| Merk | Disney |
| Elastan (%) | 5 |
| Katoen (%) | 95 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Jurk, Shirt, Top |
| Stofsoort | Tricot |
| Stretch | Breedte stretch |
| Stofbinding | Gebreid |
| Breedte (cm) | 150 |
| Motief | Fantasie |
| Gewicht (g / m²) | 200 |
| Oppervlak | Mat |
| Wasvoorschrift |
|
Voor het beste resultaat
Reviews
Harry Potter jersey Hedwig uil
