Haken a la Bloemen - Stripes & colors
- 20 haakprojecten met strepen
- 144 pagina's vol inspiratie
- Voor beginners en gevorderden
- Door Karin Bloemen geschreven
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
Haken a la Bloemen - Stripes & colors is een haakboek van uitgever Luitingh-Sijthoff en auteur Karin Bloemen, boordevol inspiratie voor kleurrijke strepen en creatieve haakprojecten. Met 144 pagina's en 20 ontwerpen helpt dit boek je om stap voor stap aan de slag te gaan met vesten, tassen, topjes, sjaals, stola’s en zelfs enkele herenmodellen.
In Haken a la Bloemen - Stripes & colors draait alles om het spelen met strepen in alle kleuren van de regenboog. De technieken zijn eenvoudig gehouden, waardoor het boek geschikt is voor beginnende hakers die rustig willen oefenen, maar ook voor ervaren haakliefhebbers die op zoek zijn naar nieuwe ideeën en opvallende combinaties. Je leest duidelijke uitleg en ziet hoe je van losse steken en kleurwissels een sprekend geheel maakt.
Haken a la Bloemen - Stripes & colors: kleurrijk haken met een eigen stijl
Dit boek laat zien hoe je met simpele haaktechnieken een verrassend levendige uitstraling creëert. De ontwerpen bieden veel variatie, waardoor je inspiratie vindt voor draagbare mode en accessoires, maar ook voor projecten waar kleur het echte statement maakt. Dankzij de stap-voor-stap aanpak kun je het boek gebruiken als lees- en werkboek tegelijk, zodat je ideeën direct vertaalt naar je eigen haaknaald en garen.
Van inspiratie naar jouw volgende haakproject
De kracht van dit haakboek zit in de combinatie van creativiteit en overzicht. Je krijgt niet alleen projecten om na te maken, maar ook een bron van inspiratie voor het combineren van strepen, kleuren en vormen. Daarmee is het een waardevol boek voor iedereen die graag haakt, nieuwe technieken wil verkennen of een vrolijk en persoonlijk project zoekt met duidelijke begeleiding.
Textielstad's tip voor Haken a la Bloemen - Stripes & colors:
📌 Leg eerst je garens in de kleurenvolgorde klaar die je aanspreekt en markeer de projecten die je het liefst wilt maken. Zo gebruik je Haken a la Bloemen - Stripes & colors niet alleen als inspiratieboek, maar ook als praktisch naslagwerk tijdens het haken.
6 redenen om Haken a la Bloemen - Stripes & colors te kopen:
- 20 ontwerpen: variatie in kleding en accessoires
- 144 pagina's: ruim gevuld met haakinspiratie
- Voor beginners: eenvoudige technieken uitgelegd
- Voor gevorderden: frisse kleurideeën
- Auteur Karin Bloemen: herkenbare creatieve stijl
- Uitgever Luitingh-Sijthoff: degelijk haakboek
Meer informatie
| Artikelcode |
ISBN9789021041131
|
|---|---|
| EAN code |
9789021041131
|
| Auteur | Karin Bloemen |
| ISBN Code | 9789021041131 |
| Aantal Pagina's | 144 |
| Publicatiejaar | 2023 |
| Taal | Nederlands |
| Trefwoorden | Haken |
| Uitgever | Luitingh-Sijthoff |
Reviews
Faq
Waar gaat Haken a la Bloemen - Stripes & colors over?
Dit haakboek draait om strepen in allerlei kleuren en bevat 20 projecten, waaronder vesten, tassen, topjes, sjaals en stola’s. Het boek telt 144 pagina's en is geschreven door Karin Bloemen.
Is Haken a la Bloemen - Stripes & colors geschikt voor beginners?
Ja, de technieken zijn eenvoudig gehouden en de projecten worden stap voor stap uitgelegd. Daardoor is het een geschikt boek voor beginnende hakers en ook interessant voor ervaren haakliefhebbers.
Haken a la Bloemen - Stripes & colors