Gutermann Sulky, 200m, Kl. 1042

-0%
SALE
Gutermann Sulky, 200m, Kl. 1042 met OekoTex
  • 200 meter borduurgaren
  • Garendikte 120
  • Voor borduurwerk en siersteken
  • Certificaat: oeko_tex_1
Gütermann
€ 3,90

Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd

klos(sen)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel

Ook beschikbaar in:

Omschrijving

Zoek je Gutermann Sulky, 200m, Kl. 1042 voor borduurwerk met een rijke glans en een verzorgde afwerking? Gutermann Sulky, 200m, Kl. 1042 is een borduurgaren van Gutermann op een klos van 200 meter, gemaakt voor creatief werk waarbij uitstraling en een gelijkmatige draad belangrijk zijn. Met garendikte 120 en de uitvoering als borduurgaren is dit een fijne keuze voor handwerk, machineborduren en decoratieve accenten in je atelier of hobbyhoek. Het certificaat oeko_tex_1 maakt dit garen bovendien een logische optie voor wie bewust met materialen werkt.

Dit Sulky garen laat zich prettig inzetten voor uiteenlopende borduurprojecten, van monogrammen tot siersteken. De stevige, gelijkmatige draad helpt je om details strak uit te werken, terwijl de 200 meter op één klos je voldoende lengte geeft voor kleinere en middelgrote projecten. Gutermann Sulky, 200m, Kl. 1042 combineert een professionele uitstraling met het vertrouwde gemak van een borduurgaren dat is ontwikkeld voor creatief gebruik.

Gutermann Sulky, 200m, Kl. 1042: glansrijk borduren met karakter

De structuur van dit garen is afgestemd op borduren: soepel genoeg om mooi door de machine te lopen en sterk genoeg om decoratieve patronen helder op te bouwen. De fijne garendikte 120 zorgt voor een verfijnd effect in je steken, waardoor lijnen en details mooi tot hun recht komen. Dat maakt dit garen geschikt voor wie graag werkt aan nauwkeurig borduurwerk, zonder in te leveren op een luxe uitstraling.

Een borduurgaren dat je creaties laat spreken

Gutermann Sulky, 200m, Kl. 1042 geeft je borduurwerk een opvallende, verzorgde look die goed past bij kleding, accessoires en andere creatieve projecten. Door de subtiele glans krijgt elk motief extra diepte, terwijl het merk Gutermann staat voor een herkenbare kwaliteit die veel naaisters en ateliers waarderen. Zo voeg je met één klos direct een professionele afwerking toe aan je werkstuk.

Gutermann's tip voor Gutermann Sulky, 200m, Kl. 1042:

📌 Kies voor een borduurnaald die past bij fijn borduurgaren en test altijd eerst de spanning met een proeflapje om de perfecte garenspanning voor jouw project te vinden. Wil je extra vol effect of contrast, dan kun je experimenteren met twee draden wanneer jouw machine en ontwerp dat toelaten.

6 redenen om Gutermann Sulky, 200m, Kl. 1042 te proberen:

  • 200 meter op klos geeft je genoeg lengte voor diverse borduurprojecten.
  • Borduurgaren is bedoeld voor siersteken, monogrammen en details.
  • Garendikte 120 helpt bij een verfijnde, nette afwerking.
  • Gutermann-kwaliteit staat bekend om betrouwbare creaties in het atelier.
  • Oeko-Tex 1 is een duidelijk certificaat uit de productdata.
  • Machine en handwerk maken beide creatief gebruik mogelijk.

Met Gutermann Sulky, 200m, Kl. 1042 kies je voor borduurgaren dat je creaties een verzorgde, glanzende afwerking geeft en je werk met vertrouwen laat groeien.

Meer informatie
Artikelcode
GBS1042-200
EAN code
4008015738921
Duurzaamheid Oeko-Tex Class I
Merk Gutermann
Garen dikte 120 - Fijn/Dun
Garen lengte (mtr) 200
Garen type Borduurgaren
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Gutermann Sulky, 200m, Kl. 1042
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

Faq

Waarvoor gebruik je Gutermann Sulky, 200m, Kl. 1042?

Dit is borduurgaren van Gutermann, bedoeld voor borduurwerk en decoratieve steken. De klos bevat 200 meter en de garendikte is 120.

Heeft Gutermann Sulky, 200m, Kl. 1042 een certificaat?

Ja, in de productdata staat oeko_tex_1 als certificaat. Dat is het enige certificaat dat we hier kunnen bevestigen.

Gutermann Sulky, 200m, Kl. 1042

Gutermann Sulky, 200m, Kl. 1042

€ 3,90