Gütermann Miniking 810 1000m

-0%
SALE
Gütermann Miniking 810 1000m met OekoTex
  • Toepassing: lock- en naaigaren
  • Lengte: 1000 m op één klos
  • Dikte: nr. 120 voor fijn werk
  • Merk: Gütermann Miniking 810
Gütermann
€ 8,45

Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd

klos(sen)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel
Omschrijving

Op zoek naar een sterk en soepel naaigaren voor je machinewerk? Gütermann Miniking 810 1000m is een universeel garen van Gütermann voor lockwerk, siersteken en algemeen naaiwerk, met een lengte van 1000 m en dikte nr. 120. Dit lockgaren is geschikt voor huishoudnaaimachines, overlockmachines en coverlockmachines, en laat zich inzetten voor sluiten, stikken en fijne siernaden. De draad bestaat uit 100% polyester en is ontwikkeld met Micro Core Technology®, zodat je ook aan fijne en lichte geweven stoffen kunt werken met een universele of overlocknaald NM 60-80. Dankzij de Oeko-Tex certificering kies je voor een garen dat past bij zorgvuldig en bewust naaien, of je nu in een atelier werkt of thuis achter de machine zit. Gütermann Miniking 810 1000m is daarmee een betrouwbare basis voor alledaagse en creatieve projecten.

Gütermann Miniking 810 1000m: soepel naaien met controle

De structuur van Gütermann Miniking 810 1000m maakt het een veelzijdig universeel garen dat zich prettig laat verwerken op verschillende machines. De fijne dikte nr. 120 geeft je controle bij doorstikken, locken en het afwerken van naden, terwijl de polyester vezel helpt bij een gelijkmatige draadopbouw. Daardoor is dit garen geschikt voor allerlei stoffen, weefsels en vele andere materialen, zonder dat je direct een speciaal garen voor elke techniek hoeft te pakken.

Kleur en afwerking voor verfijnde details

Gütermann Miniking 810 1000m biedt je ruimte voor subtiele afwerking en nette zichtbare details, bijvoorbeeld bij siersteken en siernaden. Omdat de draad is ontworpen voor zowel sluitnaden als decoratief machinewerk, kun je er nauwkeurig mee werken aan kleding, afwerkingen en creatieve projecten. De combinatie van 1000 meter lengte en de universele toepassing maakt dit een praktische keuze voor wie graag met een verzorgde, professionele uitstraling naait.

Gütermann's tip voor Gütermann Miniking 810 1000m:

📌 Kies bij dit garen een universele naald of overlocknaald NM 60-80 en stel de spanning rustig af voor jouw machine en stof. Experimenteer altijd even met een proeflapje om de perfecte garenspanning voor jouw project te vinden. Werk je met een siersteek of wil je extra effect, dan kun je ook bekijken of een tweede draadlaag past bij jouw ontwerp.

6 redenen om Gütermann Miniking 810 1000m te proberen:

  • Universeel: geschikt voor huishoud-, overlock- en coverlockmachines
  • Lengte: 1000 m op één klos voor veel naaipassen
  • Dikte: nr. 120 voor fijn en gecontroleerd werk
  • Materiaal: 100% polyester garen
  • Techniek: Micro Core Technology® voor gelijkmatig verwerken
  • Certificaat: Oeko-Tex, prettig voor bewust kiezen

Gütermann Miniking 810 1000m is een veelzijdig universeel garen voor nauwkeurig machinewerk, met 1000 m lengte, nr. 120 dikte en een betrouwbare polyester basis.

Meer informatie
Artikelcode
GMK810-1000
EAN code
4008015121013
Duurzaamheid Oeko-Tex Class I
Merk Gutermann
Garen dikte 120 - Fijn/Dun
Garen lengte (mtr) 1000
Garen type Alles-naaigaren, Lockgaren, Siersteekgaren
Wasvoorschrift Wasvoorschrift - Wassen Wasvoorschrift - Strijken Wasvoorschrift - Stomen Wasvoorschrift - Drogen Wasvoorschrift - Bleken
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Gütermann Miniking 810 1000m
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

Faq

Waarvoor gebruik je Gütermann Miniking 810 1000m?

Dit is universeel naaigaren voor huishoudnaaimachines, overlockmachines en coverlockmachines. Je gebruikt het voor sluiten, stikken, locken en fijne siernaden.

Welke naald past bij Gütermann Miniking 810 1000m?

Het advies is een universele naald of overlocknaald NM 60-80. Daarmee verwerk je het garen goed op fijne en lichte geweven stoffen.

Gütermann Miniking 810 1000m

Gütermann Miniking 810 1000m

€ 8,45