Gütermann Allesnaaigaren #850 camel 200m
- Universeel garen voor veel projecten
- 200 meter op een handige klos
- 100% polyester met dikte 100
- Te gebruiken met hand en machine
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
Zoek je een betrouwbaar universeel naaigaren voor al je naaiprojecten? Gütermann Allesnaaigaren #850 camel 200m is een sterk polyester garen dat je gebruikt voor handnaaien en machinaal naaien, voor uiteenlopende materialen en naden. Dit allesnaaigaren van Gütermann heeft dikte 100 en een lengte van 200 meter, waardoor je prettig doorwerkt aan kleding, reparaties en andere creatieve projecten.
Het merk staat bekend om een gelijkmatige draad die mooi door de stof loopt en niet snel pluist tijdens het naaien. Dankzij de 100% polyester samenstelling is dit garen geschikt voor veel alledaagse toepassingen, terwijl de kleur camel je werkstuk een rustige, natuurlijke uitstraling geeft. Gütermann Allesnaaigaren #850 camel 200m is bovendien voorzien van certificaat oeko_tex_1 en wordt geleverd op een klos van 1 stuk.
Gütermann Allesnaaigaren #850 camel 200m - sterke draad voor zorgvuldig naaiwerk
De structuur van dit universele garen is afgestemd op soepel verwerken met de naaimachine en met de hand. De polyester vezels zorgen voor een sterke, gelijkmatige draad die goed bruikbaar is voor naden waar je netjes en duurzaam resultaat wilt. Omdat dit een allesnaaigaren is, kies je met Gütermann Allesnaaigaren #850 camel 200m voor één draad die in veel situaties inzetbaar is.
Camel als rustige basis in jouw naaiwerk
De kleur camel geeft je project een warme, ingetogen tint die mooi past bij natuurlijke stoffen en tijdloze ontwerpen. Je kunt dit naaigaren gebruiken voor kleding, herstelwerk en andere projecten waarbij een verzorgde afwerking belangrijk is. Door de subtiele uitstraling oogt je stiksel rustig en professioneel, zonder overdreven aanwezig te zijn.
Gütermann's tip voor Gütermann Allesnaaigaren #850 camel 200m:
📌 Kies voor een fijne machine-naald van NM 60 als je met dit garen werkt, en experimenteer altijd even met een proeflapje om de perfecte garenspanning voor jouw project te vinden. Combineer je het met een tweede draad, stem dan ook die draad af op de stofdikte en het gewenste stikselbeeld.
6 redenen om Gütermann Allesnaaigaren #850 camel 200m te proberen:
- Universeel garen geschikt voor veel materialen en naden
- 200 meter op één handige klos
- Dikte 100 voor veelzijdig naaiwerk
- 100% polyester voor een sterke draadopbouw
- Hand- en machinaal te verwerken
- oeko_tex_1 certificering volgens productdata
Met Gütermann Allesnaaigaren #850 camel 200m haal je een veelzijdige, stevige draad in huis voor netjes afgewerkt naaiwerk.
Meer informatie
| Artikelcode |
G850-200
|
|---|---|
| EAN code |
4008015357320
|
| Duurzaamheid | Oeko-Tex Class I |
| Merk | Gutermann |
| Garen dikte | 100 - Normaal |
| Garen lengte (mtr) | 200 |
| Garen type | Alles-naaigaren |
| Kleurkaart Gütermann alles-naaigaren | |
| Verpakkingsaantal | 1 |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Faq
Waarvoor gebruik ik Gütermann Allesnaaigaren #850 camel 200m?
Dit is een universeel naaigaren voor uiteenlopende materialen en naden. Je kunt het zowel met de naaimachine als met de hand verwerken.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van Gütermann Allesnaaigaren #850 camel 200m?
Het garen is 200 meter lang, heeft dikte 100 en bestaat uit 100% polyester. De kleur is camel en het product heeft certificaat oeko_tex_1.
Gütermann Allesnaaigaren #850 camel 200m
